Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mesélnétek vicces karácsonyi,...

Mesélnétek vicces karácsonyi, téli, vagy vmilyen más vicces történeteket?

Figyelt kérdés
Szeretnék nevetni egy jót:)
2010. dec. 3. 09:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a tesóm 1,5 éves volt, anyám kitalálta, hogy vigyem le sétálni. Nagyon hideg volt, a járda tiszta jégpáncél. Fogtam a tesóm kezét és botladozva elindultunk. Egyszer ő megcsúszott és mindketten elestünk. Én persze 14 évesen ráestem a 1,5 éves gyerekre. Felkelni sokáig nem tudtunk, mert pufi kabátba voltunk öltöztetve, amiben alig lehetett mozogni, ezért percekig vergődtünk a jégen. Így nem olyan vicces, de ha láttad volna, akkor tuti röhögtél volna rajtunk.
2010. dec. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Még egy: reggel mentem fogat mosni. Néztem, hogy van a polcon egy új fogkrém, ráadásul szép szép rózsaszín. Elkezdtem mosni a fogam, de azt éreztem, hogy egyre jobban ragad. Kiderült, hogy anyukám protézisragasztója volt, amit előző nap vett. Alig bírtam lekapargatni a fogamról és az ínyemről.
2010. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez nem annyira vicces,de azért leírom.:)

Mikor még kicsi voltam,nemtudom hogy voltam e már iskolás,karácsony volt.Anyum és apum mondták,maradjak a szobámba,mert ők segítenek a Jézuskának az ajándékokat ,a fát behozni.majd szólnak ha készen vannak.Megbízták a 2nagyobb testvéremet,hogy nehogy át engedjenek a szobába,figyeljenek rám.De én annyira kíváncsi voltam hogy sokadszorra sikerült kiszöknöm a szobából át anyuékhoz,ahol láttam hogy 2en díszítik fel a fát:):)

2010. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Apám mesélte, hogy legénykorában a húgánál és a sógoránál töltötte a karácsonyt. Valahogyan úgy tudták megoldani az alvást, hogy ő a sógorával került egy ágyba. A karácsonyfa az ő oldalán volt, az ágy mellett.

Valahogy a kezébe akadt álmában egy szaloncukor papír, elkezdte rángatni, közben motyogta, hogy "dől a faaaaa".

Ezzel a lendülettel kettejükre rántotta a fát. A hangra berohant a többi családtag is, annyit láttak, hogy az ágak között két álmos és dühös férfifej bukkan fel, akik próbálják kitalálni, hogy miként kerültek a fa alá :)

2010. dec. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

kétéve otthon voltam családnál,már külön élek,vaygis ingázom,este vacsi anyám jól bekocsonyázott,nőlétemre focimániás vagyok,éjjel félkettő körül adták a meccset,kivártam elkezdtem nézni,Kissé már félszemmel követtem az eseményeket,mikor anyám berontott innivalóért,nálam mindig van a szobába valami,épp egy bontatlan fanta volt az ágy mellett...

Na szóval anyu leült az ágy szélére,kinyitotta,ráhúzott volna az üvegre, de megbillent a kezébe és úgy ahogy van az egész üveg fantát rámküldte...Karácsonynak szentestéjén megszelt...:))))))))))Akkor nem volt vicces,azóta persze mindig röhögésbe fullad ha visszemlékezünk erre...

2010. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Megegyszer ajándékozásnál,anyu közli unokahugimmal hogy jézuska csomagolta az ajándékot,erre én nem anyu te csomagoltad láttam,na az inkább kínos volt,mint vicces...
2010. dec. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk aludt egy barátunk és a barátnője. Egyszer az éjszaka közepén kirontott a srác a szobából és kiabált, hogy adjunk azonnal egy felmosórongyot. Nem tudtuk mi történhetett. Aztán elmesélte, hogy arra ébredt, hogy áll az ablaknál ésvalami csapódik a lábára. Az a szerencsétlen álmában az ágy melletti radiátorra vizelt. Még szerencse, hogy a szobában parketta volt és nem szőnyeg.
2010. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
"Házibuliban" voltunk és többen ültünk a konyhában, közben beszélgettünk. A barátom részegen nekitámaszkodott egy kis szekrénynek, ami sajnos nem állt stabilan. A szekrény persze rádőlt az egyik - szintén ittas - srácra. Mivel nem volt túl nehéz, egy pár másodpercig csak hallgatott. Végül megszólalt: remélem azért leveszitek a hátamról.
2010. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám mutatott egyszer egy videót az első karácsonyomról.8 hónapos voltam karácsonykor és a földön feküdtem, a vendégek ültek az ülőgarnitúrán.Mindenki velem volt elfoglalva.Anyukám mondta nővéremnek, aki 4 évvel idősebb nálam, hogy kibonthatja az ajándékokat.Pont úgy bontotta ki az ajándékokat, hogy először az övéit.Aztán anyu mondta, hogy bontson ki nekem is valamit és odaadott egy csomagot neki.Kibontotta és egy búgócsiga volt benne.Megmutatták nekem mit kaptam és hogy hogy kell használni.Én csak néztem, majd fél perc múlva fogtam a csomagolópapírt amibe be volt csomagolva és azzal játszottam, gyűrögettem, csörögtem vele:D Utána találtam egy nagy szatyrot is, azt meg a fejemre akartam húzni:)


Már nagyobb voltam, olyan 6-7 éves lehettem, amikor szánkózni indultunk nővéremmel és anyukámmal.Anyu nem szánkózott, csak elkísért.Nővéremmel együtt lecsúsztunk egy lejtős részen.Ő irányított, nagyon élveztem egészen addig, amíg meg nem állított egy hagyományos, nagy fém kuka...Elkezdtem bőgni, de szó szerint bőgtem.Anyu rohan lefelé a havas, jeges úton én csak sírok.Azt hitte beütöttem valamimet, aztán mondtam, hogy kiesett a rágó a számból:D Emiatt sírtam!:)


Olyan is volt, hogy elmentünk sétálni és vittem a húcsúszkát magammal, hogy majd csúszkálok.Ki is néztünk nővéremmel egy rövid, de jó lejtős részt, csak volt néhány fa.Lecsúszott tesóm, nem volt semmi gond.Mondom akkor én is lecsúszok...Én már nem voltam ilyen szerencsés.Az első fába fennakadt.Totál nekimentem, a szám mellett lett egy seb, az orromnál pedig ott maradt a fa nyoma!Ez a két szánkós élmény egy tél alatt történt:D

15/L

2010. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Negyedikes koromban szép nyugodtan ültünk a decemberi hittanórán a többi gyerekkel,amikor jött a hittan tanárnéni és közölte,hogy nemsokkára itt van mikulás napja,osztott szalloncukrokat és mondta, hogy ennek alkalmával beszélgetünk Szent Miklósól, akitől a Mikulás napja ered.Elmesélte a történetet,a végén pedig mondta, hogy ennek emlékére a szülök minden évbe csokikat csempésznek a gyerekek cipőjébe.

Inenntől fogva megakadt ugyanis én hatalmas nagy zokogásban törtem ki :D

Mivel én abban a szent pillanatba tudtam meg,hogy a mikulás nem létezik. Szegény hittan tanárnéni azt se tudta, hogy vigasztaljon meg,tök büntudata volt,én meg nem tudtam abbahagyni a sirást,úgy éreztem egy világ dől össze bennem.A többiek persze mind tudták,csak én nem.

Hát igen mindig naiv kislány voltam.=)

2010. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!