Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mesélnétek vicces karácsonyi,...

Mesélnétek vicces karácsonyi, téli, vagy vmilyen más vicces történeteket?

Figyelt kérdés
Szeretnék nevetni egy jót:)
2010. dec. 3. 09:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)Ezek nagyon jó kis sztorik,jót nevettem rajtuk:)
2010. dec. 3. 14:52
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

nna, egyszer nálunk is volt ilyen leburítós sztori.

apu meg tesómék nézik a meccset , és ekkor előjőtt a 3. tesóm aki teával beállt a 2 fotel közé, pont a tv-vel szembe, és egyszer csak : Góól. én meg futok oda, nem láttam hogy a tesóm éppen issza a teát, és hátulról izomból meglöktem , hogy góóóól!! mire ő leköpte a tv-t, a függönyt, 3 méteres sugárba. a csészéből meg ráöntötte apura a maradékot. .D:D:D

2010. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
ismerősőm nagy flegmán ment a jeges járdán, akkorát esett hogy először csak megkapaszkodott a kerítésbe, kászálódott jobbra balra, de nem tudott felállni, ekkor megbotlott a saját lábába és megint esett egy nagyot, de nem tudtuk felkaparni a földről, csak 5 perc mulva, ugy kellett nevetnünk.
2010. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Most történt, kb. egy hete. Mikulás ajándékozás volt a suliban. Én húztam Egy fiúnak a nevét. Vettem is neki egy focis kis apróságot. Otthon a húgomnak is vettem egy Barbi babát. Mind a kettőt beleraktam egy ajándékzacskóba. Reggel sajnos későn keltem fel ( mert este sokáig fent voltam ) És rohanva felkaptam az íróasztalomról az ajándékot. Siettem is vele a suliba. Ajándékozáskor oda is adtam a fiúnak az ajándékát, mire rémülten láttam, hogy épp kiveszi a Barbit a zacskóból. A húgom ajándéka...

Hát elég ciki volt xD

Másnap persze kicseréltük :)


12/L

2010. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Fa ledőlés nekünk is volt. Exemmel aludtunk és arra ébredtem, hogy hatalmas nagy zúgás és szentségelés. Darabig ki sem mertem nyitni a szemem, amikor kinyitottam azt láttam, hogy mellettem egy fenyőfa, ex pedig egy szál pö..ben szitkozódva próbálja visszaállítani.


Egyszer anyu rántott halat is csinált vacsira karácsonykor. Este tévézgettünk, nevelő apámnak eszébe jutott, hogy eszik még halat a TV előtt. Be is hozott 2-t egy tálcán. Én mentem jó órával később kifelé és az egyik hal fel volt akadva a függönyre. Kiderült, hogy apám 3 hallal indult el a konyhából, de csak kettővel ért be és két dologra gondolt:

1. lenyúltuk mi vagy a kutya a tálcáról

2. csak akart három halat hozni

Ez nagyon sokszor eszembe jut, ahogy egy hatalmas rántott halat markolok meg a függönyön :)


Anyu csirkét sütött egészben 24-én este. Kimentem a konyhába és láttam, hogy a kutya az egész csirkével birkózik a földön. Mivel még meleg volt, anyu az asztalon hagyta hűlni vacsi után, a kutya meg nem bírta ki és lelopta az egészet. Még leszidni sem volt erőnk, annyira röhögtünk, amikor megláttuk a csöpp kutyát birkózni a nagy csirkével :)

2010. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősőm mesélte hogy tesójának kellett vágnia a fát bele a tartóba,de miután minden újját elmetélte már csórikám belerúgott a fenyőbe,azt ordította a kert közepén hogy,f-sza az egész karácsonyba,és a kis jézusnak kívánt szépeket,a szomszédság örömére.
2011. dec. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A karácsonyfánk mindig egy asztal on van,az ágy előtt

Gondoltam megpróbálok kézen állni :D

Mindent az ágyon szoktam,ugyhogy ezt is


Készen álltam már dőltem előre tettem a kezeimet,és sikerült kézen állnom,de nekimentem a karácsknyfának ,ledőltem a tüskék is leestek,bajom nem lett de egy pillantig nagyon megijedtem :D

2020. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Suliból hazafele mintha jégpályán lettünk volna,mindenki óvatosan lépkedett de én megcsusztam és a tornazsákom,a táskám minden esett le xd
2020. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Anyukám műfogsoros és ezt régen nem fogtam fel azt hittem mindenkinek kiszedhető a foga

És bementem a mosdóba és ott a tükör elott probáltam kiszedni az inyem ("műfogsorom")

2020. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Barátnommel szánkoztunk és nekimentünk egy keritésnek


Meg valakiknek olyan csuszos szánkoja volt hogy elcsuszott az utca végéig :D


Aztán suliban megengedték tanárok hogy lefekudjunk a padra és melegitsuk a lábunk a radiátornak

2020. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!