Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van hugija vagy öcsije,...

Akinek van hugija vagy öcsije, mesélnétek erről?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok, mikor megszületett? Vártátok? Szüleitek kérdezték, hogy örülnétek e tesónak? Hogy közölték a nagy hírt? Szívesen olvasnám, más hogy volt ezzel :) Akár felnőttek is, hisz velük is megtörtént, ha van tesójuk ;)
2011. jan. 21. 20:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
4 éves voltam amikor megjött a kisöcsi akkor örültem (egyszer összefirkáltam a fejét miközben aludt xD), mostmár azért pár hétre leadnám valami gyerekmegörzőbe. Folyton itt alkalmatlankodik a szobámban...idegesítő
2011. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
2,5 és 18 voltam
2011. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

16L vagyok és anyukám most terhes:)Még csak pár hetes.Nagyon várjuk hogy megszülessen,reméljük minden rendben lesz.

Neked is kistesó van a láthatáron?:)

2011. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igen, nemrég tudtam meg, anyu megadta a módját, elvitt vásárolni, hogy segítsek neki ruhát választani, erre mikor odaértünk lekapott egy rózsaszín és egy kék rugdalózót a fogasról, és maga elé tette, hogy ez vagy az áll neki jobban. Mindjárt leesett. Azt se tudtam most sírjak vagy nevessek, mindig akartam egy tesót :) 12L
2011. jan. 21. 20:45
 5/29 anonim ***** válasza:

20:39 vagyok!Nekem már ugyan van egy hugom de már ő is nagy.Anyu csinált tesztet és én magam néztem meg:)Én voltam az első aki megtudta!

Gratulálok nektek!

2011. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Az öcsi 15 évvel fiatalabb nálam. Hát eléggé meglepődtem, amikor a szüleim mondták, hogy lesz egy kistesóm. Komolyan mondom alig bírtam megszólalni. Kiskoromban mindig kistesót akartam, de nem lett. 10 éves korom után már nem mondogattam anyunak, hogy szeretnék egy kistesót, de mindig a szívem mélyén vágytam rá. Megkaptam és nagyon szeretem, igazi kis örökmozgó. Most 3 éves.

18/L

2011. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Az idősebbik húgom akkor született, amikor 3 éves voltam. Nem nagyon emlékszem, de tudom, hogy nagyon vártam és szerettem, nyoma sem volt testvéri féltékenységnek. Inkább nyúztam egyfolytában, ölelgettem, puszilgattam. Utána már nem voltam kislány, már nagylánynak kezeltek, úgyhogy oviba már nagylányként mentem:)

Amikor a fiatalabb húgom született, 8 éves voltam. Őt is nagyon vártam, boldogan újságoltam mindenkinek. Anya mindig megmutatta, hogy a hasában kábé mekkora a baba (ezt persze a mutató és hüvelykujjával viszonyította). Nagyon örültem, amikor megszületett, gyönyörű bébi volt.

Utána az idősebbet elhanyagoltam, nem játszottam vele, csak a picivel foglalkoztam, ő volt a cuki és a különleges.

Most szerencsére megjött az eszem: olyanok vagyunk mintha barátnők lennénk, de a csöppséggel is jól megvagyok:)

17L

2011. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 tesóm van. 22 vagyok. 19 éves, 16 éves és 9 évesek (ikrek). A 19 nem emlékszem, mert kicsi voltam. A 16-nak nagyon örültem. A kilenc éveseket nehezen fogadtam el, mert nagyon rossz kamaszkorban ért a hír. Ma már a mindeneim. Imádom őket. Férjnél vagyok és egyetemre járok, de minden szabadidőmet velük töltöm.
2011. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

én fiatalabb vagyok a bátyámnál 1,5 évvel. Nagyon sokat veszekszünk de mindig ott van nekem és ha kell megvéd. Egy báttynál nincs jobb dolog még ha nem is mindig jóba vagyunk.

14/L

2011. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Szerbusz!


Gratulálok!


Én négy és fél éves voltam mikor bejelentették a nagy hírt otthon!

Nagyon örültem neki először, jaj de jó lesz egy kishugom!!!De mikor megszületett a pici hugi, akkor kezdtem féltékenykedni, pedig az Édesanyám mindig próbált "bevonni" engem is játékosan a mindennapokban, mindenképpen azt szerette volna, hogy ne érezzek semmiben sem hiányt.:)

2011. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!