Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy mondjam el?

Szerintetek, hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
(nem nagyon ide tartozik, de itt sokan irkálnak.) Szval ma kikaptam a félévimet, és elég gyatra lett. :S 10.-es vagyok. 13.ban ballagok majd. Ez beleszámít majd a pontokba? :S 3,23-as átlagom lett. Sajnos a a két fő tantárgy (matek irodalom lett 2-es.... :/) a nyelvtan 4. A többi leginkább 3-4-5 között változik. És az a gond h. apuék 3-asra számítanak, és rosszabb let, mint hittem... hogyan mondjam el nekik? :( nem akartam hazudni, demindig félek elmondani. :/
2011. jan. 21. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Változtatni úgysem tudsz már a dolgon.Gondolom elverni nem fognak,max kapsz valami büntit,mondjuk szobafogság vagy nem mehetsz a barinődhöz.Túl kell esni ezen,úgyhogy egy az egyben állj oda és mond a frankót.
2011. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Hazudj szerintem, az a legegyszerűbb
2011. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
eltiltanak a géptől. legkevesebb bajom ez lesz... :/ csak olyan rosszul érzem magam miatta, én sosem igy akarom, de mikor megkapom a rossz jegyet nincs bátorságom elmondani, de pedig mindig mondják h. mondjam meg rögtön.. :/ Minden évben megfogadom h. mindent elmondok...de mikor ígyvan... :/ és olyan rosszul érzem magam ilyenkor... :/
2011. jan. 21. 15:28
 4/18 Bocipók ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az utolsó két év számít és az érettségi jegyek.

Hááát muszáj lesz megmondani, hazudni semmiképp ne hazudj.

Magadnak tanulsz. Húzz bele következő félévben.

Az eddig tanultak is érettségi tételek lesznek, szóval úgy is újra elő kell venni. Jobb most normálisan megtanulni, mint a végén duplán kínlódni.

2011. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hazudni egyszerűbb,de ha kiderül az sokkal rosszabb...
2011. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudom csak ez az irodalom... :S tanár rengeteg dolgot lediktál és lehetetlenség annyit megtanulni.. :/ jó jó nem védem magam... elég jó erős sulibajárok és az osztályunkba ezek a magyar jegyek nagyon rosszak.. :/ 3-as a legjobb. :S a matek pedig... :S most olyat vettünk amit hiába gyakoroltam sehogy sem értettem meg. vannak olyan részek amiket értek azokkal fel javitok a jegyeken..amiket pedig nem azokkal rontok. :/
2011. jan. 21. 15:32
 7/18 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne hazudj. Ha elmondod, akkor biztos mérgesek lesznek, de az idővel elmúlik. Ha hazudsz és kiderül, akkor csalódni fognak benned, és az nem múlik el olyan könnyen!
2011. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Vedd viccesre a figurát. Ha megkérdezik hol a bizonyítványod, mondd azt, hogy kölcsönadtad a szomszéd gyereknek, hogy megijessze a szüleit vele. Hátha elnevetik magukat a szüleid.
2011. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
utolsó tanult 2 év számít. 11-12 alapesetben, neked 12-13. ha a választottadat most tanultad utoljára, akkor ezt a kivonatot is el kell küldened, de a többi jegyed nem számít bele. igyekezz kijavítani.
2011. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
kiegészíteném annyival a válaszomat, h a magyart igenis meg lehet tanulni. nem egyszerű nekiállni, de azt meg lehet tanulni kis szorgalommal. ha álltok úgy anyagilag, ne félj szólni, hogy matekból különtanárra lenne szükséged, mert egyedül nem megy.
2011. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!