Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan egy éve együtt élünk,ez lenne az első közös karácsonyunk.

Mivel a szüleimtől messze élünk,ezért úgy néz ki a dolog,hogy 24-én a szüleinél,25-én mennénk az én szüleimhez.

Minél jobban közeleg az ünnep,annál jobban érzem,hogy rossz lesz messze tőlük karácsonyoznom.

Ráadásul,a barátom,nem éppen az a nagy karácsonyozós típus,én meg szeretem ilyenkor a nyüzsgést,készülődést....

A szüleinél másak a szokások,minden teljesen más,félek,hogy én nem tudnám magam igazán jól érezni.....

Mit tegyek?


2011. nov. 7. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem tudsz csinálni semmit. Esetleg azt, hogy megmondod, hogy mi lenne, ha a 24-ét töltenétek a szüleidnél, a 25-öt meg náluk.

Egyébként mi úgy csináljuk, hogy 24-e kettesben, 25-e az én szüleimnél, 26-án meg az övéinél.(elváltak a szülei, így pár órát az egyiknél, párat a másiknál)

Ez lesz a harmadik év, hogy így csináljuk.


24/N

2011. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Pedig ha meg akarod tartani a baratot, vagyis akarsz parkapcsolatban elni, a ket csalados unnepeleseket meg kell szoknod. Nyuzsoghetsz meg 25-en is a szuleidnel. Menjetek korabban, segits az ebed vagy amik tervben vannak felkeszulesehez.
2011. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is úgy szoktuk, hogy 24-én együtt aztán szét a családhoz, ezt meg kell szoknod, nem mindenhol van úgy hogy a másik fél szeret a párja szüleinél karácsonyozni, ebben is kijönnek a nevelési ellentétek...ismertem olyan párt akik ezrét vesztek össze és rájöttek hogy nem illenek össze mert egyik se tud engedni( az egyik kiöltözött meg nyüzsgött a másik meg sima ruhába ült és punnyadt és egyik se engedett) Próbáljátok ki hogy milyen lesz így hátha kellemesen csalódsz, ha meg nem akkor beszéljétek meg, hogy ez így nem jó és kössetek valami alkut. Mondjuk ha én már együtt élek a párommal akkor nem megyek el karácsonykor itthonról, mert már úgymond mi vagyunk a család(persze így lehet unalmas is a karácsony valakinek, nekünk nem az) így csak 25-26-án járunk el.
2011. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van engedni kell.Nálunk(apuék) pörgös karácsony van anyóséknál punnyadás.Mindketten elfogadtuk a másik fél karácsonyozási szokásait,müködik 9éve már,soha nincs belőle vita.
2011. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!