Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor és hogyan mondja el a...

Mikor és hogyan mondja el a páromnak?

Figyelt kérdés

Néhány éve kiderült, hogy sajnos nem lehet gyermekem. Az akkori párommal átestünk néhány vetélésen és orvostól-orvosra jártunk, míg végül kiderült. Ő akkor elhagyott, mert szerinte egy olyan nő, aki nem tud gyereket szülni, nem igazi nő. 1 évvel a történtek után már gyereke született az "új" kapcsolatából.

Az eseményeket nagyon tragikusan éltem meg, senkit sem engedtem közel magamhoz csak kalandoztam.

Nemrég viszont megismertem a párom. Már az első pillanattól teljes az összhang.Ez a férfi kell nekem. Megérintette a szívem-lelkem. Neki újra megnyíltam. Beszélgetéseink alkalmával elmondta, h ő nagyon szeretne apa lenni. Én pedig megijedtem, nem mondtam el neki, hogy nem tudok gyermeket szülni, eltereltem a témát. Tudom, hogy meg kell osztanom ezt vele, joga van dönteni. De nem tudom, hogyan. Félek, hogy ezért ismét elhagynak.


2011. jan. 20. 18:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
A volt "párod" szerint attól igazi nő valaki,hogy képes szülni? Az ilyen barmokkal nem kell foglalkozni,ne gyötörd magad miatta! Lehet hogy te nem tudsz szülni,de őt meg egyedül ez teszi férfivá,hogy képes gyereket nemzeni...a mostani paroddal mindenképp ülj le beszélni, ne csapd be! Minél késöbb tudja meg,annál nagyobb az esélye, hogy kiakad.és nem a gyerekvállalás miatt,hanem mert nem voltál őszinte.ha igazán szeret,akkor ezzel együtt fog szeretni, és a későbbiekben együtt tudjátok majd feldolgozni! Én nagyon szorítok nektek, légy erős,és beszélj vele minél hamarabb!
2011. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Egy csomóan kérdeztük, hogy miért nem lehet gyermeked, és nem válaszoltál semmit. Nem kamu ez a kérdés?

Saját gyermekre csak akkor nincs semmi esélyed, ha NINCS MÉHED!! Minden más problémára kitalálták már a megoldást.

2011. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:20

Nem viccelnék életem tragédiájával. Az egyik hozzászólásomban leírtam, h miért nem lehet gyermekem. A kérdés nem arról szólt, hogy döntsétek el, hogy szülhetek-e. 4 orvos egybehangzó állítása szerint nem. Ti pedig nem vagytok azok, vagy ha mégis, látatlanban nem tudjátok eldönteni. Egyébként a kérdés már aktualitását vesztette, szerencsére a párom szeret annyira, hogy velem maradt. Bár még lesz miről beszélgetni. Köszönöm mindenkinek a bátorítást!!! Sziasztok!

2011. jan. 22. 15:01
 24/25 anonim ***** válasza:
Egyik hozzászólásodban sem írtad, hogy MIÉRT nem lehet gyereked. Ezért találom kicsit misztikusnak az egészet. Nyilván kíváncsiak vagyunk, ha kiírsz egy ilyen kérdést, hogy miért nem szülhetsz, de nem írtad le. Pedig anonim az oldal. Nyilván nem vagy köteles velünk megosztani, csak így... nem vagyok benne biztos, hogy őszinte vagy. Bocs.
2011. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem írtad le, miért nem lehet. 4 orvos is tévedhet. A párodhoz gratulálok.
2011. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!