Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 hetes terhes vagyok, a páromnak problémát jelent hogy elvigyen sétálni vagy moziba. Azt mondja nincs kedve engem programoztatni, oldjam meg akivel akarom. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Úgy érzem csak egymás mellett élünk, nem egymással. Se szex, se közös kikapcsolódás, közös élmények. Ha elbeszélgetek vele, nagy vita a vége, mert ő közölte hogy nem enged. Mert neki tervei vannak. Viszont a séta ingyen van... Adjatok tanácsot! Napok óta alig alszom! Félek rossz vége lesz!
2010. jan. 5. 09:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

És a kapcsolatotokról tudsz vele beszélgetni?

Mert amiket leírsz abból arra lehet következtetni, hogy ha nem változik a helyzet, nem sokára egyedülálló anyuka leszel, hacsak nem tűröd tovább ezt a méltatlan bánásmódot...

De ne legyen igazam!

2010. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Minden nap beszélgetek vele de csak azt tudja mondani hogy találjam fel magam és fejezzem be a sírást. Találjak magamnak programot. De részt venni nem akar benne. Szerinte a férfi dolga hogy megteremtsen mindent a többit oldjam meg magamnak. De nekem nem pénztárca kell hanem TÁRS!!! Egyedül meg nagyon nehéz. Tanácstalan vagyok.
2010. jan. 5. 09:45
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
Én otthagynám...sétálni nem biztos, hogy túl egészséges egy félidőn túli kismamának, ezt ő is tudhatná. Ha meg már most így bánik veled, akkor mit fog mondani, ha már a gyerekkel kell foglalkoznod? Ha tervei vannak, azokban szerintem - ne haragudj - te nem szerepelsz.
2010. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%

A pasid be van gyulladva rendesen. Ezt persze sohasem fogja elárulni neked!

Felelősséget érez irántatok és stresszeli, h vajon el tud-e tartani titeket rendesen.


Nem csak a csajok változnak meg egy gyerek jövetelekor, hanem az apukák is.

Ilyenkor elindul egy "megvédem, ellátom, biztonságban tudom" program. Ez gyakran felülír mindent ami nem fontos, cserében viszi a pénzt és ezzel veszélyezteti az elöbbieket.


Szóval nyugi! Nem vagytok egyformák.

2010. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az a terve hogy házat épít. De minek ha a gyermeke anyját addigra elüldözi? Mindent megkapok csak épp lelki törődést nem. Nem akar alkalmazkodni azokhoz a dolgokhoz amivel boldoggá tehet. A barátaimra nem kíváncsi és legszívesebben a szobában ül,játszik a gépen vagy tv-zik. Annyi a kapcsolatunk hogy ott ülök mellette a tv előtt.
2010. jan. 5. 10:26
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
És te ilyennek szülsz? Óriási..
2010. jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%

sajnálom mond meg neki h. neked ez nem megy legyen bármi is a vége neked kell egy kis törődé és nem csak pénztárca hisz te magad mondtad h. ez így nem megy!!! akkor mond ezt neki!!! ha nem hallgat meg tedd azt amit aszíved diktál

boldog életet neked

puszi:*_*

2010. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%
de ha ilyen a pasid, akkor miért kellett teherbeesni tole??
2010. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A terhességem után lett ilyen.
2010. jan. 5. 12:13
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
akkor nem tudom, h mi lehet a gond. ez a baj a pasikkal, bepánikolnak a felelősségtől. nem is kellene nekik szülni, én pl. csak teherbe fogom ejtetni magam majd egy pasival, aztan tökre egyedül fogom felnevelni.
2010. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!