Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 hetes terhes vagyok, a páromnak problémát jelent hogy elvigyen sétálni vagy moziba. Azt mondja nincs kedve engem programoztatni, oldjam meg akivel akarom. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Úgy érzem csak egymás mellett élünk, nem egymással. Se szex, se közös kikapcsolódás, közös élmények. Ha elbeszélgetek vele, nagy vita a vége, mert ő közölte hogy nem enged. Mert neki tervei vannak. Viszont a séta ingyen van... Adjatok tanácsot! Napok óta alig alszom! Félek rossz vége lesz!
2010. jan. 5. 09:31
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Baba 3 hónapos és 2 hónapja elhagytam az apját. Agyoncsalt, agresszív lett és nem törődött velem egyáltalán. Kiterrorizált és elüldözött. A fiáért remeg(ne), de kapcsolatra alkalmatlan. Rám nem is kíváncsi, mert otthagytam. Én meg biztosan tudom hogy a legjobb döntést hoztam. Nálad mi történt? Írj privit!
2010. aug. 13. 13:27
 22/23 anonim ***** válasza:
Szia Gratulálok a döntésedhez.Nem lehetett könnyű.De hidd el az életed a fiaddal sokkal jobb lesz.Megtalálod azt aki IGAZÁN szeret aki nem keresi a hibákat.Elfogad olyannak amilyen vagy.Sőt a gyereket is szereti majd.Sok sikert.TALÁLD MEG AZ IGAZIT.
2010. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

szia énis azt kívánom, hogy légy boldog az életben, és örülj a kicsidnek, és mindne percnek az életben! és csak előre tekints!

puszi!:-)

2010. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!