Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 hetes terhes vagyok, a páromnak problémát jelent hogy elvigyen sétálni vagy moziba. Azt mondja nincs kedve engem programoztatni, oldjam meg akivel akarom. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Úgy érzem csak egymás mellett élünk, nem egymással. Se szex, se közös kikapcsolódás, közös élmények. Ha elbeszélgetek vele, nagy vita a vége, mert ő közölte hogy nem enged. Mert neki tervei vannak. Viszont a séta ingyen van... Adjatok tanácsot! Napok óta alig alszom! Félek rossz vége lesz!
2010. jan. 5. 09:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
sztem ő még nemakart gyereket. közös ötlet volt ez a baba?
2010. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Jobban akarta mint én. Persze én is, de korainak találtam az ötletet, de önszántamból mentem bele.
2010. jan. 5. 14:38
 13/23 anonim ***** válasza:
76%

Szia

Ha nem akar veled menni akkor komolyan gondolta a gyereketeket?(kinos neki az állapotod??)Ez nem olyan dolog ami nem tetszik visszaviszem a boltba kicserélni.Ez 1 ÉLETRE szóló döntés.Szeretett-e egyáltalán?Akarta a gyereket??Beszélj vele vagy állitsd válaszút elé.Nem tudom mióta vagytok együtt,de el kéne döntenie mit akar.Mert ez csak rosszabb lesz(hidd el tudom miről írok most).Mert Lehet,hogy egyedül maradsz,és az elején ez nagyon nehéz.Voltaképpen mind a két szülő kell a neveléshez,föleg ha fiú lesz.Ha nem maradtok együtt akkor találsz majd 1 másik embert aki elfogad olyannak amilyen vagy és szereti a gyerekedet is.Azt kivánom légy BOLDOG.

2010. jan. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Persze, most is csak azt mondja hogy szeret meg hogy örül a gyereknek, de nem érzem, mert csak a pénz érdekli meg a számítógép. Üres a kapcsolat és egyedül hiába kapálózom.
2010. jan. 21. 07:41
 15/23 anonim ***** válasza:
53%

Nédz, a pasi bestresszelt, ez elég egyértelmű. Akkor, hagyd békén :) Tényleg, menj sétálni egyedül, relaxálj, találkozz a barátnőiddel, menj el a szüleidhez, érezd jól magad nélküle. Ha látja, hogy jól érzed magad, és engeded neki hogy begubózzon, talán ő is jobban fogja érezni magát, és felenged. Szerintem 3-4 hétig próbáld ezt ki. Ha nem változik utána sem, akkor tényleg lehet hogy nélküle kell folytatnod. De szerintem egy próbát megér. Figyelj, elfoglalja a gondolatait a sok probléma, és nem tud jópofizni. Ezt meg is mondta, hogy foglald el magad és érezd jól magad nélküle. Ha megteszed ezt, szerintem javulni fog a kapcsolatotok. Ez szerintem tipikus pasi dolog, mi nők ezt nem nagyon értjük... sajnos.


31/N

2010. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%

Remélem,hogy miután megszületik a baba,ő lesz a világ legbüszkébb,legboldogabb apukája,és rád is büszkén fog újra tekinteni,mint a párjára!

Házasok vagytok?

Barátnőid?Barátaid?ismerőseid vannak-e?Anyóss/apóssal almilyen a kapcsolat?

2010. jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
76%
szerintem abszolút érthető a barátod viselkedése. be van szarva ugye, jön a baba, egzisztenciát kell teremteni, eltartani titeket, fel kell nőni, na. nem csoda, ha minden idejét elveszi a gürizés meg a stressz, hameg van egy perc nyugta bepunnyad a gép elé. oké, unatkozol mellette, de mi lesz veletek később, ha már ez ekkora problémát okoz, és máris a szakítást fontolgatod?
2010. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Persze, vannak barátaim és le is tudom magam foglalni, de a társamra társaságára lenne szükségem, a baráti csavargásokból kinőttem. Apóssal jóban vagyok, megpróbálok vele beszélni. Amíg nem lettem terhes, körbeugráltuk, imádtuk egymást, jöttünk-mentünk, most meg csak idegeskedik, pedig nincs anyagi gondunk. Sajnos nem tudom vele megértetni, hogy nem a pénze kell hanem a szeretete. Amennyi kell annyi van, a többi nem érdekel, nem vagyok nagyravágyó, csak boldog akarok lenni. Egész nap ideges és savanyú és ezért velem is morogva beszél :(( Amióta terhes vagyok, azaz amióta a pénzen stresszel. :(

Miért rontja itt el csomó férfi? Miért nem veszik észre hogy egy nőnek nem százezres ruhák, 3százezres babakocsi kell, elég neki a turis tízezres is, csak törődjenek vele és szeressék????

2010. jan. 21. 11:20
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

szia!

megértelek. De sztem is az van, amit az egyik válaszoló írt. Ő most arra van rákattanva h mindenetek meglegyen...hogy ne legyen hiányotok semmiben sem.

Ha a párom számítógépezik akkor én simán az ölébe ülök, és átfogom a nyakát a kezemmel és teljesen betakarom a monitort h ne lásson semmit. :)

Ilyenkor kapcsol h hoppá, foglalkozni kéne velem is :)

Persze az én párom is sokat dolgozik még otthon is, és tudom h kell neki a pénz mert ő is építeni fog nekünk egy házat...de én akkoris odabújok.

Próbáld ki ezt, hátha neked is bejön ez a trükk :)

2010. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%
Sajnálom,hogy önszántadból mentél bele.Együtt vagytok még?A BABA megszületett-hogy reagált rá ha igen??Ha együtt vagytok még és nem változott semmi akkor-ne rontsd el az életed mint én.Egy idö után már kevés ha csak a gyerek miatt vagytok együtt hiányzik majd a gyengédség az oda figyelés,egyszóval nehogy átnézzen rajtad mintha ott se lennél.Próbáld meg megtalálni a BOLDOGSÁGOT.Nekem sikerült.
2010. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!