Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülök! Ti ebbe beleszólnátok?

Szülök! Ti ebbe beleszólnátok?

Figyelt kérdés
Ha elköltöztök egy új városba és a 15-16éves lányotok,(aki az interneten megismert pár embert aki ott lakik ahova most költöztetek)barátkozna 16-17-18-19-20 éves lányokkal,fiúkkal? Ti megengednétek neki?Vagy nem?Ha nem miért nem??
2011. jan. 19. 10:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

11:01 vagyok még mindig.

Eszembe jutott, hogy azért is jobb idősebbekkel lenni, mert tapasztaltabbak az élet terén. Ha gyermeked esetleg lázadozó és nem hallgat rád (kívánom, hogy ne ilyen legyen), akkor majd meghallgatja a barátai tanácsait, amiket jó esetben meg is fogad. Tudjuk, hogy a tizenévesek tudása inkább abból áll, hogyan inni és fűvel-fával keverni, míg az idősebb sokkal kiegyensúlyozottabb. Megjegyzem, hogy én itt most barátokról beszélek, nem szerelmi, vagy egyéb kapcsolatokról. Ha össze is jön teszem azt egy 23 évessel, akkor szerintem az már nem normális, de barátkozni minden további nélkül lehet.

2011. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Utána néztem,ahogy elnézem elég normálisak, a fele fiú haverjának van barátnője.A lányok is normálisak de azért majd áthívom őket!!:) Megkérdeztem a lányomat,azt mondta,hogy ő azért szeret idősebbekkel barátkozni mert jobban kijön velük,normálisak,sokkal megbízhatóbbak mint a vele egykorúak,több mindenről lehet normálisan beszélni velük,és biztonságban érzi mellettük magát nem úgy mint a vele egykorú "barátaival". Lehet én reagálom túl de,én annak idején nem barátkoztam nálam idősebbekkel,de hát ennyit változott azóta a világ.
2011. jan. 19. 11:14
 13/20 anonim válasza:
100%
nem a kor számít h milyen idősekkel vagy fiatalokkal barátkozik, hanem az h mennyire tisztességes rendes emberek azok.. amit te ugyis látsz és nyomon követhetsz szépen csendbe ha jó szülő vagy!
2011. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

11:01 vagyok.

Na, látod pont erről beszéltem! :) Én a helyedben most nagyon megnyugodnék, büszke lehetsz a lányodra, nagyon érett és okos lehet!

2011. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
54%
eggyáltalán nem azon kéne rugóznod h hány évesekkel barátkozik h 15 18 20 25 stb hanem aannyi h ha jó szülő vagy akkor szépen csöndben nyomondköveted h milyenek azok a tagok akikkel barátkozik rendesek tisztességesek-e stb nem keverik e bajba.. néha csak fel hozza őket azt köszönnek max váltassz velük két szót. nem a koruk teszi a viselkedésüket minden esetben. csá
2011. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha a lányod a korához mérten elég érett, nem hinném, hogy az a pár év korkülönbség számítana, ha egyébként tisztességes fiatalokról van szó, pláne ha már erről Te is megbizonyosodtál. Ha osztálytárskkal barátkozna csak, az sem lenne biztosíték rá, hogy jó társaságban van.
2011. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem a lányomat,azt mondta,hogy ő azért szeret idősebbekkel barátkozni mert jobban kijön velük,normálisak,sokkal megbízhatóbbak mint a vele egykorúak,több mindenről lehet normálisan beszélni velük



Én nekem mindig idősebb haverjaim és barátaim voltak többnyire!Nekem csak hasznomra vált és amikor felnőttem,akkor sokkal elöbb betudtam illeszkedni a felnőtt társadalomba!Persze volt olyan aki miatt majdnem bajba kerültem,de az megesik fiatalabbaknál is én szerintem.Ez ember függő hogy kit mennyire lehet befolyásolni.De nem kell mindig egyből a rosszra gondolni,persze szép ovatossan azért figyelemmel kisérheted az embereket akikkel barátkozik,én akár még találkoznék is velük hogy megnézzem magamnak!Én megértem akinek lánya van,hogy mennyire félti.De ha talpra esett a lányod,akkor nem lesz gond!Az én hugom 20 éves kora óta él kinnt svájcban egyedül,már lassan 5 éve.Nyugi nem lesz gond!Bizatok egymásban,ez a lényeg!

2011. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ma 11:42-es vagyok!

Még annyit szerettem volna mondani,hogy a bizalom az legyen nagyon erős köztetek,mert ha nem bízol benne akkor azt megérzi és abból sokkal nagyobb bajok lesznek!Én tapasztalatból mondom,volt idő amikor megingott anyám bizalma felém és az nem tett jót nekem,bár túlléptünk rajt,de ha ezt megérzi a gyerek az nem jó!

2011. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy teljesen normális dolog. Csak kihasználja az internet adta lehetőséget, hogy ilyen egyszerűen és célirányosan lehet barátokat, ismerősöket találni. Nincs ezzel semmi baj, legalább ha hamar talál új barátokat, akkor hamar megszokja az új helyet.
2011. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

új város új emberek ez természetes dolog.

ha tiltanád és nem lennének barátai akkor rosszabb lenne.

inkább ismerd meg ezeket a barátokat utána mondj véleményt.:)most ez kortól független... a barátság nem korhoz van kötve.

2011. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!