Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti beleszólnátok a...

Szülők! Ti beleszólnátok a lányotok életébe ha már 20 is elmúlt? Én 22 vagyok de ha mondom, h a barátomnál alszok anyámnak nem tetszik.

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem szólnék bele ,felnőtt ember .

Valószínűleg anyudnak nem szimpi a barátod .

2010. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Az én lányom még csak 18, de nem szólok bele. Én neveltem, ismerem, milyen. Okos, talpraesett lány, mindent megbeszélünk, megbízhatok benne. Nem lehet, hogy anyukádnak valamiért nem szimpatikus a barátod? Otthon besegítesz a háztartásba? Azt is gondolhatja, hogy csak "szórakozol, fiúzol" és minden az ő nyakába szakad.
2010. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Amíg otthon éltem, beleszólt. Ha kötözködtem, akkor jött az "amíg az én kenyerem eszed..." című litánia.

Így aztán kerestem munkát az egyetem mellett és összeköltöztem a barátommal. Ma már teszek rá, hogy mit gondol, ha nem tetszik, amit csinál, akkor hazajövök.


Drasztikus, de mostanra már egész jól megneveltem :D

2010. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Mert félt. Hogy mitől azt nem tudom, illetve tudom. Az esetleges váratlan unokától talán. Mindenkinek jár a boldogság és 22 éves fejjel már nem vagy gyereknek nevezhető. Gondolom a lehetőségeitek eléggé korlátozottak. Meg kellene beszélni vele, sőt kérdezd meg ha ő a te helyedben enne mit tenne. Nem biztos, hogy tudna rá válaszolni. Az, hogy régen mi volt az nem számit, az számit ami most van. Sorolja fel a lehetőségeket és hogyan oldaná fel a korlátokat.
2010. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Csak akkor, ha azt látnám, hogy a vesztébe rohan. (Akkor kötelességem volna, akárhány éves.)
2010. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Sok anyuka irigy a lánya boldog párkapcsolatára,nemiéltetére,mert neki épp olyan nincs...Saját tapasztalat.Mindent elkövetett,hogy elüldözze melöllem a kedvesem,megkérdztem miért,ő meg,ő bolddogtlan hogy merek én boldog lenni?De nem jött neki össze...
2010. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
dolgozol? van munkád? én 21 vagyok, dolgozom, így semmi jogon nem szólhatnak be a szüleim. nem is akarnak, mert kedvelik a barátomat, de ha amúgy okoskodnak, amit viszont szoktak, leoltom őket azzal, hogy saját keresetem van, ellátom magamat, semmi közül az életemhez. légy azon, hogy saját kereseted legyen, és költözz össze a pároddal. mi azon vagyunk.
2010. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Laktunk már együtt. Csak megszünt a munkahely és így haza kellett mennünk. Erre mikor mondtam vmelyik nap, h náluk alszom kérdezte h na kezdődik? Mondtam neki h felnött vagyok és semmi rossz nincs abban ha ott alszom. lassan másfél éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást.Anya olyan h mindenkibe meglátja a szálkát csak saját magába nem. Neki eddig senki se volt szimpatikus.
2010. dec. 1. 20:18
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Bár nincs gyerekem,de biztos van olyan dolog amibe beleszólnék attól,hogy felnőtt még a gyerekem.
2010. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Beleszólhatsz,de csak azt éred el,hogy hazudni fog neked.
2010. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!