Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldahatnám meg?

Hogyan oldahatnám meg?

Figyelt kérdés
el szeretnék menni egy másik városba vonattal és nem tudom mit mondjak a szüleimnek mert ugysem engednék meg. ha azt mondanám hogy elmegyek tanulni a barátnömhöz az nem jó mert táncomlenne.de ugye arra nemennék csak valami olyan hazugság kéne hogy elhiggyék hogy táncon leszek.
2011. jan. 18. 17:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy bameg, mert ha egy 12-14 éves akar Pestre jönni, úgy hogy még nem volt itt, és mondjuk azért jön, hogy megdugassa magát valakivel, akkor ahhoz mi nem fogunk asszisztálni.
2011. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha történik veled valami, szüleid azt sem tudják hol vagy, merre keressenek, kerestessenek...
2011. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Aha...


Az ilyen esetekből lesz az, hogy ismeretlen gyerek holttestet találtak, és az azonosítása még folyamatban.


Most szombaton a West Balkánban is meghaltak hárman. Valaki írta, hogy nem írja le az áldozat nevét, mert a szülei nem engedték el, talán még nem is tudják, hogy meghalt.

Hát kösz szépen...


Egyébként nyugodj bele, hogy még nem értél haza, de már tudni fogják a szüleid, hogy merre jártál. Ilyen esetben 200%, hogy összefutsz a szomszéd nénivel, aki rögtön elújságolja a szüleidnek, milyen bátrak, hogy egyedül elengedtek.

Hála az égnek ezzel elintézed, hogy többé nem bíznak meg benned, hoznak-visznek, ne tudj lelépni a nagy eszeddel titokban.

Tudod, egy olyan kis idiótát, akiben nem lehet megbízni, koránt sem oda megy, ahova mondja, és olyan ügyei vannak, amiről jobb nem tudni... ne csodáld, ha nem engednek sehova.

Az az ALAPFELTÉTELE!!!, hogy bármilyen korú gyereket bárhová elengedjenek, ha megbízhatnak benne, mert oda megy, és azt csinálja, amit megbeszélnek.

2011. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 tetris ***** válasza:
100%
Utolsó! Csillagos ötös!!!!!
2011. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
segiteni kéne és nemoltani. ;) azéndolgom ha elbaszom a bizalmat...
2011. jan. 18. 19:19
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Na a válaszaid alapján nem csodálkozom ha nem engednek....én sem engednélek, ez tuti. Nem vagy megbízható, sem érett gondolkodású. Még a vidámparkba is csak felügyelettel mehetnél amilyen megbízható ember vagy, bogaram...
2011. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nebeszélj ilyen csúnyán, megnyilvánulásaidból következően kb 10 éves lehetsz. Maradj csak otthon babázni.
2011. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

18.43-as vagyok:

A kérdező kommentje:

"segiteni kéne és nemoltani. ;) azéndolgom ha elbaszom a bizalmat...


A komment megírásának időpontja: ma 19:19"


Pont azt tettem, segítettem. Ha a te dolgod, hogy elb.od a bizalmat, akkor a te dolgod viselni a következményeit is.

Vagyis: nem mehetsz sehová, hehehe!!

Ami azért vicces, mert én pl. sok helyre elengedem a gyerekem egyedül, de tudom, hogy akkor oda megy, azt csinálja, amit megbeszéltünk, és ha megegyezünk, hogy 7-re jön, akkor 6.50-kor ott áll az ajtóban. Ha iskola után menne valahová, max. beteszek neki egy szendvicset, meg némi aprót, hogy ne legyen éhes, de elengedem. Arra se vennék mérget, hogy te fiatalabb lennél, sőt...


Ha neked ez a verzió jobb, hogy hazudsz, kiderül, büntetést kapsz, szüleid utálnak, és elb.od, hát tedd azt. Aztán meg duzzogjál.


Meg is érdemled, amit kapni fogsz érte most is, meg később az élettől, amikor már kínodban véreset vizelsz, csak anyáddal jó legyen a kapcsolatod.

2011. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mioért kellett lepontozni? Második vagyok.
2011. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!