Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldahatnám meg?

Hogyan oldahatnám meg?

Figyelt kérdés
el szeretnék menni egy másik városba vonattal és nem tudom mit mondjak a szüleimnek mert ugysem engednék meg. ha azt mondanám hogy elmegyek tanulni a barátnömhöz az nem jó mert táncomlenne.de ugye arra nemennék csak valami olyan hazugság kéne hogy elhiggyék hogy táncon leszek.
2011. jan. 18. 17:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát mondd azt, hogy táncon leszel.
2011. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
De ha meg sem kérdezed, honnan tudod, hogy nem mehetsz el? Mikor mennél? Mennyi ideig? Az igazat nem mondhatod? De ha annyira el akarsz menni, akkor mondd meg,hogy táncon vagy.
2011. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
egyetértek a 2. válaszolóval. ha nem kérdezd meg akkor honnan tudod hogy engednek el?
2011. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Az én szüleim is ilyenek. Tudom, hogy soha-sehová-semmikor nem mehetek, pedig tudok magamra vigyázni. Mondd azt, hogy barátnőd elmegy a táncpróbádra, aztán beültök egy cukrászdába, elmentek moziba, stb...És persze, hogy mikor érsz haza.
2011. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hát mert tudom hogy sehova nem engednek el mais alig engedtek el egy 3orára.. mert azlesz a baj hogy nekem fél 2ig sulimvan és 40kor jönne a vonat és hogy nem ettem meg tanultam és igy biztos nem engednének.
2011. jan. 18. 18:26
 6/19 anonim ***** válasza:
Miért akarsz vidékre menni?
2011. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez remek, arra kérsz tanácsot hogy hogyan b*szd át a szüleidet, és vannak akik még tanácsot is adnak.


Szerintem kérdezd meg őket, hogy engednek-e, talán kedvesen el tudod magyarázni hogy miért fontos neked hogy elmenj.

Nem vagyok egy szentéletű és idős sem, de azért nem lenne gyomrom ehhez.

2011. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem vidékre és mindegy nem?:D:D
2011. jan. 18. 18:32
 9/19 anonim ***** válasza:
Elsősorban, hány éves vagy? :D Miért mész és hova?
2011. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hát de nem mindegy az nektek?:)) csak annyit szeretnék hogy segitsetek. a többi ne érdekeljen.
2011. jan. 18. 18:33
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!