Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnénk? Feleslegessé...

Mit tehetnénk? Feleslegessé váltam?!

Figyelt kérdés

Van egy nagyobb baráti köröm, ahol vagyunk kb. 10-en. Egyre rosszabb és úgy érzem már nincsenek barátaim. Ha hozzájuk beszélek nem mindig figyelnek rám, többször el kell mondanom, amit már egyszer mondtam. Ha szomorú vagyok, pont a legjobb barátnőm nem veszi észre ha bajom van. És ő szerintem szerelmes lett abba fiúba, akibe én már hónapok óta az vagyok. Amikor ő megjelenik, próbál bizonyítani, hogy ő milyen jó... Velem lekezelően bánik... (persze csak mások előtt) Rengeteget undokoskodik és ha mondom neki: Ha ilyen vagy, akkor szia. Ő Meg: Jajj ne, ne menj el!!!

De elegem lett, meguntam, hogy én csak egy púp vagyok mindenki számára. Nem bírom tovább!!! Én is ember vagyok... vagy tévedek??

Annyit kihagytam, hogy amikor próbált felvágni a fiú előtt, azt csinálta ( pl. tesi órán), hogy ő és én röpiztünk, és amikor ő éppen figyelt, akkor így mondta, hogy most. Meg megvárta mindig míg odanézett. Aztán odajött egy kb. 6 éves lány és csak beleakart néhányszor ütni a labdába ( 1 perc múlva ő már ment is), de a bnőm szó nélkül otthagyott és ment játszani néhány gyerekkel meg a fiúval... Én meg ott álltam.

Meg még volt egy ilyen eset. Az a fiú megkérte a bnőmet, hogy passzolja neki a focilabdát és meg próbált "menőzni" és elkezdett dekázni...

Ti mit gondoltok? Felfújom a dolgot?


2011. jan. 18. 16:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg tőle. A fiúval nem vagyok olyan hűdejó kapcsolatba, össze is vesztünk, mert tudott róla, hogy szeretem, és sajnos elutasított, mert nem vagyok "jó fej"... :((( :'( És a gond az, hogy ő és az én volt barátnőm egyre közelebb kapcsolatba kerülnek, amit már nehezen viselek...
2011. jan. 20. 16:02
 12/12 anonim ***** válasza:
Miért, mit csináltál, amiből arra jutott hogy nem vagy jó fej? Nem lehet hogy az ex-barátnőd oltotta őt be ezzel? Ki tudja, miket mond rólad neki?
2011. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!