Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnénk? Feleslegessé...

Mit tehetnénk? Feleslegessé váltam?!

Figyelt kérdés

Van egy nagyobb baráti köröm, ahol vagyunk kb. 10-en. Egyre rosszabb és úgy érzem már nincsenek barátaim. Ha hozzájuk beszélek nem mindig figyelnek rám, többször el kell mondanom, amit már egyszer mondtam. Ha szomorú vagyok, pont a legjobb barátnőm nem veszi észre ha bajom van. És ő szerintem szerelmes lett abba fiúba, akibe én már hónapok óta az vagyok. Amikor ő megjelenik, próbál bizonyítani, hogy ő milyen jó... Velem lekezelően bánik... (persze csak mások előtt) Rengeteget undokoskodik és ha mondom neki: Ha ilyen vagy, akkor szia. Ő Meg: Jajj ne, ne menj el!!!

De elegem lett, meguntam, hogy én csak egy púp vagyok mindenki számára. Nem bírom tovább!!! Én is ember vagyok... vagy tévedek??

Annyit kihagytam, hogy amikor próbált felvágni a fiú előtt, azt csinálta ( pl. tesi órán), hogy ő és én röpiztünk, és amikor ő éppen figyelt, akkor így mondta, hogy most. Meg megvárta mindig míg odanézett. Aztán odajött egy kb. 6 éves lány és csak beleakart néhányszor ütni a labdába ( 1 perc múlva ő már ment is), de a bnőm szó nélkül otthagyott és ment játszani néhány gyerekkel meg a fiúval... Én meg ott álltam.

Meg még volt egy ilyen eset. Az a fiú megkérte a bnőmet, hogy passzolja neki a focilabdát és meg próbált "menőzni" és elkezdett dekázni...

Ti mit gondoltok? Felfújom a dolgot?


2011. jan. 18. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A barátnőd nevetségessé teszi magát.Túlzottan erőlködik és ez bárkinek feltűnik.


Én magamba röhögnék a csajon.:D Egyébként meg az egy dolog ha a segítségedet kéri egy pasi figyelmének felkeltése érdekében,de ez ne úgy történjen,hogy veled lekezelően bánik,esetleg megaláz mások előtt.


Sajnos vannak ilyen emberek.Leülnék vele beszélni,hogy ez neked nem tetszik.Ha továbbra sem változik,akkor ágyő.

2011. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

max 16 évesek vagytok igaz?

figyelj, elég gyerekes az állítólagos barátnőd, szerintem találsz nála jobbat

2011. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nagyon remélem, hogy tévedek... én szeretem őt : // és az a baj, hogy annyi bajom van, hogy már senkivel sem tudom megbeszélni...
2011. jan. 18. 16:58
 4/12 anonim ***** válasza:
ő tudja, hogy neked tetszik ez a fiú? Mert ez a viselkedés, amit ő mutat, egyértelműen bebizonyítja, hogy neki is tetszik ez a srác. Na és itt vagyunk: nem is igazi barátnő. Ha én tudom, hogy a barátnőmnek ki tetszik, akkor természetesen erőszakolom magamat, hogy mégcsak véletlenül se tessen nekem az a fiú. A barátság mindig fontosabb. Nekem. Kérdezz rá;mondd meg neki,hogy úgy vetted észre, hogy neki is ő tetszik, és ha ez így van, ez a barátság nem létezhet köztetek. Milyen barát, egyáltalán: barát az ilyen?? Nem, nem hiszem. Beszéld meg vele, okvetlen, vagy nyomozz egy kicsit utána, kérdezgesd a többi barátnőiteket, hogy nem-e említett olyat, hogy ki tetszik neki, stb. Előbb-utóbb úgyis kiderül...
2011. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy őrülten szeretem és kérdeztem többször is tőle, de csak annyit mondott. helyes, meg aranyos, de nem tetszik...
2011. jan. 18. 17:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez a barátnő nem igazi barátnő. Keress más barátot.

a 10-es társaság meg nem tudom milyen. róluk nem írtál semmit. Lehet hogy közülük kéne másik "legjobb" barátot választanod.


Ez a lány tipikusan olyan, akit simán otthagy ha te bajban vagy. Mondjuk rosszul leszel egy bulin, de ő kiszemelt egy pasit, és te nem számíthatsz arra hogy segít neked haza jutni. vagy rá vagy utalva bármilyen más módon, ő meg amit vállalt, hogy megtesz, nem fogja megtenni, ha képbe kerül más pasi vagy egyéb körülmény. Az ilyen csajjal csak felszínes barátságot szabad ápolni, ha többet vársz tőle, csak csalódni fogsz. És az a helyzet, hogy miután több ilyen eset is előfordult, de még mindig tőle várod hogy jó barátod legyen, ezután már te is tehetsz arról, hogyha később nagyon csalódsz, mert nem figyeltél arra, hogy kitől mit lehet várni.


Tőle azt várhatod, hogy elmenj vele bulizni, meghallgasd az aktuális pasiügyeit, ilyesmi. de mást nem. és a titkaidat sem szabad neki elmondani.


Barátkozz szerényebb lánnyal. A te korodban még arra van szükség.


32/N

2011. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
velem beszélgethetnél... írhatnál privit, nekem is szükségem volna egy emberre, aki messzi van, valószínű nem ismer... :)
2011. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
okés! írok is! :))) és köszönöm a tanácsokat! Elgondolkodok rajta!
2011. jan. 18. 17:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a szép a tini korban. Ilyenkor csupa érzés az illető. Vagy szerelmes, de halálosan, vagy gyűlöli magát, de semmiképpen se semleges. Maradj ilyen, ameddig lehet.
2011. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem ne kérdezd meg tőle h teccik -e neki a fiú mert ugyse vallaná be max ha megakar bántani, stb. Amúgy a fiuval milyen kapcsolatba vagy? és a barátnőd?Lehet h nem is érdekli őt a barátnőd szóval addig is kár aggódni :)
2011. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!