Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nincsenek...

Mit csináljak, ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, nem vagyok valami közvetlen és nehezen barátkozom. Egyedül maradtam.
2011. jan. 17. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg nyitni. Én is ilyen vagyok, tudom milyen. De ha te nem próbálsz közeledni senki felé, feléd sem fog senki. Próbáld meg. :)
2011. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Na erre én is kíváncsi lennék. Hiába próbálok ismerkedni valahogy nem megy. Párom is a neten ismertem meg...

22/N

2011. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Magam is 16/L vagyok, és kíváncsi lennék én is ezekre a válaszokra... Az oszztálytársaim mellett, olyan "loser"-nek érzem magam, úgy érzem , hogy kevesebbet érek, ezért megy nehezebben, lehet hogy nálad is ez a probléma. Más emberekkel jobban megy a haverkodás...
2011. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Igazából n jól érzem magam egyedül, sokkal jobban, mint másokkal, de néha nem lenne rossz, ha lenne valaki, akire számíthatok. Csak azt tudom mondani (írni) én is, hogy próbálj beszélgetni másokkal, ha másról nem arról, hogy hogyan telt a hétvégéjük, vagy csak kérdezd meg, hogy milyen órátok lesz, és szereti-e ezt a tárgyat. Aztán, tudom, hogy nem könnyű, de mondd el, hogy te hogy vagy vele, akkor is, ha ellenkező véleményen vagytok.
2011. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De egy barátod sincs?
2011. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Nehéz olyan barátokat találni, akikre számítani lehet, és akikben maximálisan meg lehet bízni. Én már sok olyan emberben csalódtam, akiket a 'barátaimnak' hittem... Azóta én sem nyitok az emberek felé, de nem érzem magamat egyedül. Nekem az édesanyám a legjobb barátnőm és legnagyobb támaszom...
2011. jan. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia, nem bírtam ki hogy ne írjak.

úgy érzem olyan, mintha ezt a kérdést én tettem volna fel, én nekem soha nem volt igaz barátom,1 embert mondhattam annak,de annak is vége már mert megváltozott. Suliban én is mindenki mellet úgy érzem hogy "loser" vagyok,meg olyan mintha lesüllyednék az ő szintjükre(sok 13évesek) - (sajnos egyéb okok miatt ált.ba járok még) és érettebbnek érzem magamat mint ők. Pedig úgy érzem hogy én olyan barát tudnék lenni akit nem bánnának meg sokan még sincs szerencsém :(



Szerintem először az önbizalmadon próbálj meg javítani, gondolom már középsulis vagy, ott már nagyon sok ember van és azért nem 13 évesek, próbálj meg nyitottabb lenni, olvass önismereti könyveket, Ha esetleg a suli nálad kivan lőve, akkor facebookon is ismerkedhetsz simán,. Ha mosolyogsz akkor az már egy jó pont....


Bocsi hogy nem tudhattam többet segíteni, sajna énis ezzel küszködök :( Ha gondolod írj privit, örülnék neki :)


16/L

2011. jan. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bocsi, előző vagyok és 15/L nem 16 xD és sry hogy hosszúra sikeredett
2011. jan. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus valaki, szerintem megkörnyékezheted őt, azzal, hogy figyelmes vagy vele. Semmi esetre se csimpaszkodj rá. Ha visszahúzódó vagy, ne a nagyszájú, midenhétendiscobanvonagló lányok társaságát keresd. Ott hülyén éreznéd magad, úgy éreznéd kevés vagy hozzájuk, ami hozzá teszem nem igaz. Szeritem mindenki megtalálja a hozzá illő barátot. Nézz szét osztályban, évfolyamban, ki az aki szintén visszahúzódó és szüksége van egy barátra.


És nyiss!! Nehéz, de muszáj. Próbálj laza lenni, és erősítsd magadban, hogy értékes és érdekes ember vagy, csak ki kell bontani Téged.(kb, mint egy kókuszdiót, abban is belül ott a fehér puha husi, meg a fincsi lé, oszt kívül milyen dörzsölős-kemény..)


Amúgy én is voltam antiszociális...mikor bekerültem fősulira, megnéztem melyik csoporttársam merre megy haza, melyik járattal és ellenkező irányba mentem, hogy ne kelljen barátkozni. Szerencsére így is megtaláltak. :D :D


És ha hívnak, ne maradj otthon! Házibulik, mozizások...közös élményen alapul sok barátság.

Ennyi ötletem volt most per pill :D

2011. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek. Na és??? 20/L
2011. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!