Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben, ha...

Mit tennétek a helyemben, ha tudnátok, hogy az apukátok szépen szólva nem szimpatizál a párotokkal?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves, helyes egyetemista barátom, akivel nem is lenne baj, DE: kicsit barnás a bőre, mivel nem magyar. Mikor hazahoztam mindenki nagyon kedves volt vele, de utána apukám teljes letargiába esett, hogy miért nem találok magamnak egy szép szál MAGYAR gyereket... Mondta, hogy nem szeretne beleavatkozni, de nagyon nem örül neki. Apukámmal jóba vagyok, szóval nagyon bánt ez az egész, és nem tudom, hogy mitől kedvelné meg. Alig merek beszélni róla itthon...:(
2011. jan. 17. 15:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
52%

Férjemnek van egy 18 éves lánya. Olvasva itt a válaszokat megkérdeztem tőle, hogy ő mit szólna, ha a lánya egy echte cigány/néger/akármi sráccal állítana haza:

- Hát, róla is informálódnék, hogy mivel foglalkozik, milyen személyiség.

- Tegyük fel, hogy az egyetemen ismerkedtek meg, normális a srác.

- Ha ez így van, akkor persze, áldásom rá. De miért fontos, hogy cigány-e?


Na, ezért is szeretem a férjem. (Az említett lány nem közös gyerek.)

2011. jan. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Ez nem a magyarkodással áll összefüggésben. Az én apukámnak is óriási a nemzeti öntudata, de nekem sok külföldi pasim volt, még arab is volt köztük, és mindet elfogadta!!!! Az egyiknél ugyan kinevetett, de részéről le is tudta a dolgot. többet nem hozta szóba hogy nem tetszik neki. Szóval ez más dolog


Én mindig azt mondtam a szüleimnek, ha nem tetszett a pasi, hogy akkor keressenek nekem másikat. Vonultassanak fel előttem 20 palit, aki nekik tetszik, aztán én majd választok. Persze egyet se tudtak bemutatni. Úgyhogy innentől kezdve nem pampogtak látványosan :) Mondd te is apádnak, hogy mutasson be pár palit, aztán majd döntesz. Fogadni merek, hogy egyet se tud felhozni hozzátok :)


Mellesleg 18 éves vagy, nem ő az utolsó pasid. De ezzel apukádnak jobban tisztába kéne lennie, és tudhatná ezt, úgyhogy azt is tudhatná hogy teljesen feleslegesen pampog, mert nincs semmi teteje, a problémája magától meg fog oldódni.


Egyébként nekem is volt egy dél-amerikai pasim, nagyon oda voltam érte, és én még tudok is spanyolul :)

2011. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Lajkó Félix nem is cigány :D Szőke, fehér hapi :D
2011. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, megoldódott a probléma:)

Apa megismerkedett a szüleivel is, és bocsánatot kért, amiért "hülyén" viselkedett:)

2011. jan. 23. 11:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!