Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben, ha...

Mit tennétek a helyemben, ha tudnátok, hogy az apukátok szépen szólva nem szimpatizál a párotokkal?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves, helyes egyetemista barátom, akivel nem is lenne baj, DE: kicsit barnás a bőre, mivel nem magyar. Mikor hazahoztam mindenki nagyon kedves volt vele, de utána apukám teljes letargiába esett, hogy miért nem találok magamnak egy szép szál MAGYAR gyereket... Mondta, hogy nem szeretne beleavatkozni, de nagyon nem örül neki. Apukámmal jóba vagyok, szóval nagyon bánt ez az egész, és nem tudom, hogy mitől kedvelné meg. Alig merek beszélni róla itthon...:(
2011. jan. 17. 15:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ha nem roma, akkor mi? Az se mindegy. Vagy csak szimplán barnás a bőre??
2011. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
42%
Ezekkel a 3. világbeli külföldiekkel nem csak az a gond, hogy nem MAGYAROK! A kultúrájuk az egyik, hazamehetnek és vihetnek magukkal a másik, azonkívül ott a szegénység, mert nyilván ráadásul nem a Harvardra és annak tandíja miatt jönnek Magyarországra.
2011. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, itt született, szóval kb annyi köze van Peruhoz, mint nekem. Az a különbség, hogy picit sötétebb a bőre, meg látszik az arcán. Magyarul beszél, és ebben a kultúrában nőtt fel.
2011. jan. 17. 16:25
 24/34 sztív2000 ***** válasza:
89%
Hagyd ott és vigyél haza egy kínait. Kergesd apádat az őrületbe :D
2011. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
9%

Vigyél haza egy igazi magyar pasit,(alkoholista,üt vág,lusta, igénytelen,munkanélküli,

félrekúró,adósságcsináló,gyerekre szaró)apukád visszasírja majd a peruit valószinű...Amúgy nekem magyar párom van,de nem a tipikus magyar kategória...Az átlag magyar pasik hasznavehetetlenek sajnos...

2011. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

És ha roma származású lenne?

Nem mindegy, ha normális? Ember-ember. Vagy nem így gondoljátok?

2011. jan. 19. 16:40
 27/34 anonim ***** válasza:
Én igy gondolom,sokan megy úgy hogy mindegy csak fehér bőrű legyen meg stb,az se számit nekik ha szarember,akkor is ő a jobb...
2011. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Minden embernek van "esélye", csak akiknek SÚLYOS előítéletekkel kell megküzdenie -ugyanilyen lenne itt mondjuk egy amerikai milliomos kisfia, csak ki akar haználni, oszt eldob- sokkal több energiába, bizonyításába fognak kerülni a legegyszerűbb dolgok is!
2011. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Ha nem cigány, magyarul beszél, Magyarországon született, MAGYAR, akkor mi a gondja a faterodnak? Tényleg vannak még a 21. században olyan emberek, akiknek tényleg ennyire számít a bőrszín? Ráadásul nem is néger, hanem csak kicsit barnább... a peruiakkal aztán meg tényleg nem tudom, mi baja lehet. Áhhhh, nem akarom magam felhúzni.


Amúgy meg idővel tényleg bele fog nyugodni, de én a te helyedben nem bocsátanám meg neki.

2011. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Őszintén? Szinte mindenkiben van legbelül egy pici rasszizmus. Szerintem még a rasszizmus ellen tiltakozók nagy része is begörcsölne attól, ha a gyerekük más nációból választana társa. Ez oda vissza működik, pl egy cigány család sem igazán örül egy "fehér" betolakodónak, de azért jó esetben minden ilyen előítélet felülíródik, ha később alaposan megismerik az egyént és kiderül róla, hogy nagyon rendes ember. Nem hinném, hogy bárki is megkérdőjelezné, hogy pl Mága Zoltán, vagy Rajkó Félix, vagy a 100 tagú cigányzenekar egyes tagjai tehetséges, kiváló emberek és szeretne jó pár fehér bőrű ember csak fele olyan tehetséges, sikeres lenni, mint ők.


Én pl valószínűleg hamarabb kiborulnék, ha a fiam hazaállítana egy bár hófehér, de agyontetovált, tetőtől talpig piercinges, emós lánnyal, mint egy peruival.:)


Ha a Te barátodról bebizonyosodik apukád számára is, hogy a barátod rendes, becsületes, szeretetreméltó, remélhetőleg el tudja fogadni később, ha úgy alakul, hogy valóban ő marad a társad, de még nagyon fiatal vagy, ezzel még bőven ráérsz foglalkozni.

2011. jan. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!