Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben, ha...

Mit tennétek a helyemben, ha tudnátok, hogy az apukátok szépen szólva nem szimpatizál a párotokkal?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves, helyes egyetemista barátom, akivel nem is lenne baj, DE: kicsit barnás a bőre, mivel nem magyar. Mikor hazahoztam mindenki nagyon kedves volt vele, de utána apukám teljes letargiába esett, hogy miért nem találok magamnak egy szép szál MAGYAR gyereket... Mondta, hogy nem szeretne beleavatkozni, de nagyon nem örül neki. Apukámmal jóba vagyok, szóval nagyon bánt ez az egész, és nem tudom, hogy mitől kedvelné meg. Alig merek beszélni róla itthon...:(
2011. jan. 17. 15:34
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Nem roma a srác.
2011. jan. 17. 15:51
 12/34 anonim ***** válasza:
72%

15:45

Félvér roma létemre, a párom echte, nem kell külön beilleszkednünk a társadalomba, mert gyerekkorunktól fogva úgy vagyunk nevelve, hogy elsősorban EMBERek vagyunk és mellesleg cigányok.

Gyeremekünk, aki valszeg "tejeskávé" lesz, szintén ezt a nevelést fogja tőlünk kapni.

2011. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
46%
Mitől lesz jobb ha fehéret szülsz,és a kedves magyár párod iszik, ver,lealáz,cselédnek használ stb?...
2011. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elég érdekes válaszok születtek...


Szerintem a lányom boldogsága fontosabb, mint a nemzeti öntudat. Azt kell nézni, hogy a srác milyen ember. Ha rendes, és szeretik egymást, akkor tőlem akár lila is lehet a bőrszíne. Ha meg egy se.ggfej, akkor úgyis kidobom, ha díszmagyarba öltözik akkor is.

2011. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
41%
Azért megnéznék itt 1-2válaszadót,ha a gyereke egy sötétebb bőrű egyeddel állítana haza...:)
2011. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
figyelj, nekem se magyar a barátom, apumék előtt titkolni kellett a kapcsolatunkat, de egy kis idő után megszerették, és már úgy tekintenek rá mint a fiukra:)) adj neki egy kis időt, h bebizonyíthassa h rendes, és meg fogják szeretni:))
2011. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Szerintem is idő kérdése. Én a helyedben nem aggódnék rajta annyit.
2011. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

nem roma hanem cigány?

mi a különbség?

bocsi tényleg nem értek hozzá

2011. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

valószínűleg arab vagy néger a párja, ha nem cigány. ű

ha apukád csak ennyit mondott, akkor szerintem ő is nagyon megemberelte magát miattad. fogadd el, hogy ő nem fogadja el, erőszakkal megszerettetni nem fogod tudni vele, az vagy kialakul, vagy nem.


Ahogy az egyik előző hozzászóló is írta, az idő majd mindent megold, nem vagy még vénlány, hogy egy lapra kelljen mindent feltenned. :)

2011. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Az ugyanaz. De ő perui.
2011. jan. 17. 16:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!