Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csinalja ezt az anyosom?

Miert csinalja ezt az anyosom?

Figyelt kérdés
Majusra varjuk az elso gyerekunket a parommal,anyosom minden keppen fiut akart,mert neki mar van 2 fiu unokaja,es azt mondta hozza csak fiuk mehetnek.Na hat gondoltam szep ha lany lesz nem is fogja szeretni...Hat most kiderult hogy kisfiu a pocaklako,es hat nem felreerteni,de felek,mert az anyosom a ket fiuunokajat,nem csak hogy rettenetesen elkenyezteti,de beleszol a nevelesukbe,az 5 eves gyerek olzan csunyan beszel hogy en szegyelem,a gyerek verekedhet,mindent csinalhat,mert meg kicsi.Semmi nevelest nem kap.En nem akarok olyan buta gyereket mint naluk van.Segitseg.Ja es anyosom mindig mondja majd a tieteket is jol elb...szom.En meg mondtam azt biztos nem,az meg lesz nevelve!Valasz:Miert a tietek aranybol lesz? Es meg sok minden van ami sokkal de sokkal durvabb...:(
2011. jan. 17. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a kisfiad azt fogja érzékelni apró korától a fínom, vele született antennáival, hogy állandó a feszültség, a gyűlölködés, a kinek van igaza, a ki kit győz le, akkor bizony nevelheted, ahogy akarod, ő a gyűlölködést fogja magába szívni. Tehát mielőbb békülj ki először is magaddal, csitulj el, tedd ki magadból a félelmet, hogy a bébid boldog, szerető gondolatok között növekedjen a szíved alatt. Aztán [link] itt: [link] és leginkább itt: [link]

találsz egy kis irodalmat ebben a témában.

Az anyaság dícséretét pedig itt olvashatod: [link]

Boldog gyermekvárást, békességes felnevelést kívánok.

2011. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

Úristen, ha visszajöttél alfából, akkor reagálok:

A gyereket a szülei nevelik.

Ha anyósnál havi 2 órát lesz, akkor nem lesz alkalma nevelni, ne aggódj.

Ha azt szeretnéd, hogy éjjel-nappal ott legyen a gyerek, akor bele kell törődni, hogy anyós nevelése fog érvényesülni.

Mondjuk én ilyen esetben nem hagynám ott a gyerekemet, aztán amig én jelen vagyok, addig én mondom meg, hogyan beszél, mit csinál a gyerek. Aztán kész, ennyi.

2011. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!