Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az anyósom?

Miért csinálja ezt az anyósom?

Figyelt kérdés
Állandóan beleszól az életünkbe mindig ugráltatja a fiát van olyan is hogy bántja a családomat ill kibeszél a hátam mögött. Apáromnak elmondtam de ő azt mondja hogy neki még ilyen dolgokat nem mondott az anyja. Szerintetek mit tegyek?/ pl voltam már cigányvérű, /
2011. okt. 10. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Azért mert az anyós a legragadósabb kór! Mert ők ilyenek, és mert igazán tökös fiú az, aki le meri állítani (én még ilyennel nem is találkoztam, általában anyuci pici fia-típusú pasikat fogok ki:()

Vagy megszokod, vagy nem. Költözzetek el jó messzire. És még az sem 100%-os megoldás...:(

2011. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért csinálja ezt? Mert a férjed hagyja. Az én férjem is ilyen töketlen volt... a férjeddel kell beszélned. Egy igazi férfi védi a családját, nem pedig meghazudtolja a feleségét azzal, hogy "ilyen dolgokat neki nem mondott". Kikérném magamnak. Mindennek van határa! Viselkedjen felnőtt férfiként!
2011. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt ugyanez megy. Ha átlépett egy határt (és a cigányozás az én értékrendem szerint bőven túl van ezen a bizonyos határon), akkor vagy állj elé és kérdezd meg, hogy kinek/minek képzeli magát, vagy beszélj a pároddal, hogy álljon a sarkára a saját családjáért.
2011. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Istenem összeteszem a két kezem hogy ilyen a párom.Nálam is próbálkozott az anyja sőt a hátam mögött akart kavarni de a párom leállította sőt 4 éve nem beszélnek miattam mert nagyon megbántott engem az anyja.Én megkérdezném tőle mi ért ilyen talán mert kevesebbet kap így hoyg együtt vagytok nem tudja anyira lehuzni?
2011. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én anyósomnak az a baja, hogy évekig ugráltathatta a fiát, és mióta együtt vagyunk, már nem. Nem tiltom, de természetes, hogy nincs annyi ideje, mint mikor egyedül élt. De ennek örülni kellene, mármint hogy végre talált valakit és boldog.

Ja és az is probléma hogy nem panaszkodik rólam... merthogy nem mond soha semmit, ami nem igaz, csak rosszat nem mond, de ezt sem azért mert titkolózik, hanem mert nincs mit panaszkodni, jól vagyunk.

SZóval én se értem a gondolkodásukat.

Az exemmel részben azért mentünk szét, mert anyuka kavart. Örülhet, egyedül él a fia, magányos és boldogtalan.

2011. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!