Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan gondolja, vagy csak...

Komolyan gondolja, vagy csak szivat?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki idősebb nálam( ő 18 én 17)...neki van barátja..akivel ráadásul az első kapcsolata volt/van, már 3 éve vannak együtt....de már b 1 hónapja megismerkedtünk...mindenben ő kezdeményezett..jó persze szex nemvolt....és én megszerettem, mert értelmes stb...és ő is szeret, hogy igaz nem tudom. de azt mondja, hogy szeretne velem, lenni...de mégsem szakít a barátjával...én nekem meg már nemjó, mert 1 héten csak 2x találkozunk és az nekem már kevés:( én szeretnék vele lenni...állítólag ő is velem....de mégsem szakít...jó elhiszem, hogy nehéz neki, mert első kapcsolat...de ha már kavargat velem, akkor valószínű a barátját már nem szereti....szerintetek csak szivat? vagy még tényleg nem készült fel a szakításra?....hogyan tudnám lérni hogy velem legyen?
2011. jan. 14. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
hol laktok? vidd el moziba vagy ebédelni.legyetek többet együtt. valószínű h nem mer még szakítani. csak aztán ne hogy a 2 szék közül a pad alá essen.
2011. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem mehetnénk el...mert suli van...hétvégén barátja nem dolgozik örülök hogy legalább így találkozunk...de nekem ez már nem elég..nem 2 napja vagyunk így...:(
2011. jan. 14. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
suli után találkoztok? mettől-meddig? ilyenkor nincs valami hely ahova el tudod vinni? amúgy szerintem örülj neki h egy héten 2x találkoztok. az én párommal 2 hetente találkozunk.nekem sem jó,de én elfogadtam és ő is.bár nem tudom ez mitől jobb ha ezt leirtam. szerintem még várj egy hetet és ha nem szakít akkor felejtd el. igy nem lehet egy kapcsolatot létre hozni
2011. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!