Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan gondolja a párkapcsol...

Komolyan gondolja a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egy fiú (29 éves) már egy-két találkozás után azt tervezi, hogy bemutatja a lányt a szüleinek. Ezt azért teszi, mert komolyan gondolja a párkapcsolatot, vagy csak nagyon ad a szülei véleményére?
2011. máj. 31. 14:17
 1/6 B.angel ***** válasza:
Mindkettő! Hiszen, ha be akar mutatni a szüleinek, akkor érdekli is a véleménye a lányról. De ha esetleg rossz véleménnyel is vannak róla (de ha rendes és normális, miért is lennének?), akkor se biztos, hogy törődik a szülei véleményével. Főleg, ha szereti ezt a lányt. Ha be akar mutatni a szülőknek, az mindig komoly! :)
2011. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Is-is.


Ha nem gondolná, hogy ebből lehet bármi komoly is, akkor nem vinné haza a szüleinek. Tehát komolyan gondolja.


Viszont ahhoz korai, hogy 1-2 találkozás után, mint "párját" mutasson be, így gondolom a szülei véleményére is kíváncsi, azért visz el.


Nincs ebben semmi, bizakodhatsz :)

2011. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha túl korainak érzed a bemutatást, akkor mondd meg neki, hogy még 1-2 alkalom után nem érzed úgy, hogy erre készen állnál. Ha kedvel biztos megérti.
2011. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyik sem.

Ilyen típus.


Még egy: attól, hogy valaki "komolyan gondolja" a párkapcsolatot, még nem biztos, hogy komoly is lesz (tartós, házasság). Ha hosszú távon kitartatok egymás mellett, attól lesz egy kapcsolat "komoly", nem attól, hogy komoly kapcsolatot akarsz. Vágyhat valaki őszintén arra, hogy hosszú kapcsolata legyen, ami "komoly" és működőképes, ha mindig rosszul választ, nem illenek össze és vége lesz. A szándék nyilván megvan benne, de ne vedd életbiztosításnak, és ne érezd úgy, hogy átvertek, ha mégsem jön össze.

2011. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aranyos gesztus de én személy szerint feleslegesnek tartom!

Ha ő 1-2 tali után le tudja szűrni hogy komoly lesz e vagy sem,hát akkor lemegyek hídba!Én kb 2-3 hónap után vittem haza bemutatni a pasikat,és így is egyet kettőt felesleges volt és én sem mentem hamarabb bemutatkozni a szülőknek!Ha komoly a dolog akkor lesz elég idő "jó pofizni" ha meg nem,megspóroltam magunknak egy felesleges bájolgást!

Egyébként nem feltétlen a kérdésed 2 variációja lehet...valaki fanatikusan haza cipeli a jelölteket,csak úgy!Ismerek ilyen csajt is és pasit is!:S

2011. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engema parom a 3ik randi utan elcipelt az anyjaekhoz.Evekkel esobb derult ki hogy mielott mentunk azt mondta a szuleinek hogy elhozom bemutatni a leendo felesegem.Igy is lett vegul.
2011. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!