Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jól látom, hogy...

Tényleg jól látom, hogy gondolja komolyan?

Figyelt kérdés

Exemmel szakítás után vagyunk,3hónapja történt...

Most úgy állunk,hogy visszaakra szerezni,állítólag imád,meg minden szép és jót ígér,de közbe meg ugyanúgy Lovehunterezik az Iwiwen...:S

Most akkor mi van?

Van egy gyerekünk is,így enm csak engem veszített el,gondoltam énmhogy tényleg valósak az érzései és visszaakar jönni,hát így már erősen kételkedem benne.

Hisz aki visszakar jönni az nem nézelődik csaj ügyben...igaz???


2010. nov. 9. 18:01
 1/4 A kérdező kommentje:
nem gondolja komolyan.....bocsika!
2010. nov. 9. 18:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolja komolyan. Hány évesek vagytok?
2010. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gondolja komolyan, bár lehet hogy a lovehunter csak pillanatnyi elmezavar, hiszen most szabad, és "büntetlenül" csinálhat ilyet. Viszont ezt csak ő tudja igazán, úgyhogy akármilyen nehéz is beszélj vele, ha másért nem , a gyermeketek érdekében.
2010. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobb a gyerekednek, ha csak te neveled, mint ha az apuka hol van, hol nincs, elmegy, visszajön, stb. Meg kell kímélni a gyereket ettől. Persze neked meg kellene egy pár, hívd el látogatóba, jöjjön, amikor akar, csak ne lakjatok együtt. És őt engedd szabdon, csajozzon, ahogy akar, érezd úgy, hogy mindketten szabadok vagytok.
2010. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!