Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyosodnál meg...

Hogyan bizonyosodnál meg róla, hogy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és nemrég összetalálkoztam egy 21 éves fiúval. Régebbről futólag ismertem...Most elbeszélgettünk, aztán másnap mondta, hogy jó volt velem beszélgetni, szimpatikus vagyok neki, és még maradt volna, csak nekem dolgom volt. Igazából hallottam róla, hogy egyszerre sok lánynak csapja a szelet. De nem tudom.... Nagyon tetszik, és azt állítja én is neki,de hogyan deríthetném ki, hogy mi igaz a hírekből ?


Rendes srácnak tűnik, és aranyos is.


17L


2010. aug. 14. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez csak akkor derül ki, ha összejöttök. Lehet hogy ő is vágyik egy komoly kapcsolatra, csak eddig nem talált olyan lányt, akivel ezt ki tudta volna alakítani. Mindenesetre, ne ugorj egyből az ágyába. Találkozzatok, beszélgessetek, és tisztázzátok, hogy mit akartok egymástól.

20/L

2010. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne feküdj le vele gyorsan, még ha össze is jöttök, várj több hónapot. Ha komolyan gondolja, akkor megvár, kitart melletted:) Nem kell mindig másokra hallgatni. Próbáld meg!

18/L

2010. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!