Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb dolog,...

Mi volt a legcikibb dolog, amit a párod előtt csináltál?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 16:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
80%

Én mindig beégek, szóval már sokszor előre élvezkedik, hogymilyen vidám velem az élet.

Mikor legelőször voltunk együtt suliból hozzájuk mentünk s nagyban ölelkezünk, csókolózunk majd besiklott a keze a pólóm alá. Kicsit eltöprengett de folytattuk, aztán egyre jobban tapizott s már a végén nembírta, szinte letépte a pólóm gülü szemmel. Én nem tudtam mi baja, aztán csak akkor esett le, hogy reggel valamiért (én de hülye vagyok) fehérnemű helyett egy egybefürdőruhát vettem fel s egész nap (suliba is) abban voltam. o.O Ő meg nemtudta mi a fene van rajtam aminek ilyen a tapintása. :D

Néha késöbb is előfordult de akkor csak anyit mondott: "Látom ma romantikázunk".

A gáz, hogy ez már egy másik fiúval is megtörtént mikor disco után megáltunk csókolózni s nehezen emésztette meg a dolgot, hogy miért is nem érzi a melltartó csatom kidudorodni a polónát mikor ölel...


A párom szerintem akkor volt a legcikisebb helyzetben mikor nyáron elment dolgozni kezeslábasban egy tizemeletest vakoltak, teljes rekkenő hőség s szépen izzadt is annak rendje s módján. Egyszercsak felhívott, hogy lóhalálában menjek oda s vigyek neki nadrágot mert kiszakadt. :) Én odais értem, teljes sötétségbe volt minden s egyszercsak előlépett egy fekete folyosóról a lábaközt egy 50centis hasadással nadrágon s boxeren is. Olyan perverznek s ugyanakkor nyomorultnak látszott, hogy csak megsimogattam a buksiját. :)

ELkezdett vetkőzni, félig lent volt a gatya s a bakancsát húzta volna le hozzá mikor nyilt a lift emberekkel tömve, ő meg féllábon ugrálva visszabújt a fedezékébe. :D

szegényem nagyon sajnáltam.

2011. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%
69-eztünk, nyalt engem, én meg bele puncipukiztam az arcába :D ő csak annyit mondott : " ez igen, köszönöm cica" de közben nevetett :D Zavaromban én is csak röhögtem :D
2011. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
79%

Nálam már az is ciki volt,mikor el volt törve a lában,de közben építettem a házamat állványról vakoltam éppen.A párom(nem közös ház,és akkor még nem voltunk együtt,az építkezésen kerültünk közelebb egymáshoz) nem tudott róla,hogy törött lábbal is folytatom az építkezést:Ő nem látta,hogy én fent vagyok az állványon,én nem számítottam rá,hogy ő alul van és szokásomnak híven ledobtam a vödröt,rá a fejére...De pont ráesett,nem mellé.Még jó,hogy csak vakolat volt benne,az se sok.Aztán magyaráztam,hogy nem tudom le vinni,fel is elég volt.De jót nevettünk rajta.

"Házavatón" már együtt voltunk,nálam lakott a Drágám.

Úgy berúgott rumból,hogy alul-felül jött minden...Én meg nem tudtam mit csinálni és csak simogattam.Aztán egy kis fázis késéssel vittem a vödröt is :-)

20/L

2011. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
89%
Mindig nagyon odafigyelek, de mindig beégek, nem csak előtte, mindenki előtt. Elesek,ahol csak el lehet esni :D Ez többször is megtörténik, lassan az emberek ha engem keresnek lefelé néznek. Röfögve nevetés nekem is volt :D De a legdurvábbak az esések:)
2011. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
93%

Az első találkozásunknak egyáltalán nem úgy indultunk neki, hogy ebből bármi is lesz a későbbiekben. Kivettünk egy szobát, boroztunk, füvet szívtunk és szexeltünk. Én úgy terveztem, hogy hajnalban lelépek,s soha többet nem is fogunk egymásról hallani...Igen ám,de azzal elfelejtettem számolni, hogy fűtől tuti másnap délig alszom majd. Végülis felébredtem hajnali négykor, a férfi (aki 1 éve már a párom) még aludt. Annyira édesen feküdt ott, hogy nem volt szívem ott hagyni,gondoltam hozzábújok még egy kicsit,mielőtt lelépek. Átöleltem,s szinte azonnal félálomba kerültem, majd egy kis idő múlva a hangjára ébredtem fel: NE HORKOLJ MÁR ILYEN KIB*ASZOTT HANGOSAN A FÜLEMBE!

Azt hittem elsüllyedek szégyenemben. Az ágy legtávolabbi szegletébe feküdtem,s vártam,hogy újból visszaaludjon,én meg leléphessek. Kb. 5 perc után hozzám bújt, átölelt,így esélyem se maradt a távozásra. A mai napig szokta néha mondani, hogy "kis horkolós"... A fene gondolta volna,hogy eljutunk idáig,de most nagyon boldog vagyok, soha többé nem kellene más. :)

2011. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon beteg voltam, ráadásul 2hónap alatt kétszer is, jött mindenhol, ahol tudott ki belőlem, ő pedig képes volt tartani a fejemet a lavór felett, és kétszer is elvitt az ügyeletre hajnalban, a kocsiban meg végighánytam mellette,(hogy nem fordult fel a gyomra). Aztán egy hétig ápolt öltöztetett stb. Hálás vagyok neki!

Júj tényleg volt egy nagyon durva, eset, de szerencsére még időben abbahagytam. Tehát orálisan kielégítettem, és gondoltam én leszek a mély torok, és a végén meg lenyelem, de felkavarodott gyomrom tőle, és elkezdtem öklendezni, szerencsére azért nem hánytam le.

2011. jan. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!