Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb dolog,...

Mi volt a legcikibb dolog, amit a párod előtt csináltál?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 16:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Az első randinkon hasmenésem volt és bef*stam, szó szerint. Szerencsére ő megértően mosolygott, össze is jöttünk :)
2011. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Röhögés közben sikeresen elpukiztam magam.
2011. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
szex előtt pukiztam:)
2011. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Berúgtam, és összehánytam az ágyat.
2011. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Eddig kb 2x fordult elő, hogy véletlenül röfögve nevettem. De jót nevettünk rajta, egyáltalán nem érdekelte a dolog :)

20/L

2011. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
alvás közben pukiztam...ő meg persze fent volt, úgyhogy hallotta...
2011. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Alvás közben hangosan felhorkantottam, részegen hánytam egy szülinapon előtte, stb. :D

19/L

2011. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
Extra beteg voltam, valami vírus, és egyszerre ültem a wc-n, és fogtam a lavórt... könnyítettem alul-felül. Nem lehetett kizavarni, kiüldözni a wc-ről, simogatta a hajam, velem akart lenni, segíteni. Nekem nagyon kínos volt, pedig akkor már jegyesek voltunk, de mégis. Másrészt örülök, hogy ilyen segítőkész. Azóta már a férjem :)
2011. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%

Berúgtam egyszer egy baráti összejövetelen. Hazáig semmi baj nem volt, a kapuban kezdtem rosszul lenni, addig csak vigyorogtam. Segített bevánszorogni az ágyba, ahol nyomban elaludtam, meg ő is. Reggel arra ébredtem, hogy összehánytam az ágyat az én felemen. :S

A párom érezte, hogy mozgolódok, és felébredt. Kérdezte félálomban, hogy mi történt. Pironkodva vázoltam neki a helyzetet, mire az ő reakciója csak ennyi volt: "Ügyes vagy Nyuszi!" Aztán átfordult a másik oldalára, és aludt tovább, mintha mi se történt volna :D Aztán persze fel kellett keltenem, mert kénytelen voltam leszedni az ágyneműt, köztük a lepedőt is, amin ő is feküdt...

2011. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
16:25! Ez nagyon romantikus :D De tényleg :)
2011. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!