Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb dolog,...

Mi volt a legcikibb dolog, amit a párod előtt csináltál?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 16:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%

Hát, nem tudom melyikünknek volt kínosabb. Nyaralni utaztunk, előtte anyám pont itt volt látogatóba és ragaszkodott hozzá, hogy az előre összeállított gyógyszercsomagot is vigyük magunkkal. Hátha elkapunk valamit, drága külföldön a gyógyszer, stb.

Elkezdte mutogatni, hogy mi mire való, én meg kissé idegesen hárítottam, hogy ismerem a gyógyszereket, tudom melyik micsoda.


Kimentünk, páromat (és a társaság néhány tagját) elkapta egy f...ós vírus. Előkotortam a gyógyszereket és adtam neki hasfogót. Nem akart hatni. Egyre többet adtam neki, hogy csak hatni fog.

Kint ültünk a teraszon, néztük a tengert, ő egy szál alsóban, én félig rajta fekve heverésztem. Egyszercsak lesöpört magáról, felpattant és elsprintelt a kb 3 méterre levő fürdőbe. Sokáig volt benn, utána matatott valamit a szobában, majd visszajött, leült.

- Ööö...eddig is ez az alsó volt rajtad?

- Nem akarok róla beszélni...


Utólag derült ki, hogy amire én hasfogóként emlékeztem, az hashajtó volt...

Szegény a 3 méteres sprint alatt is balesetes lett :)

2011. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem emlékszem ilyenkre, komolyan. :) Valahogy nekünk egymás között semmi nem ciki. :)

Én igyekszem illendően viselkedni, de állandóan beégetem magam mindenhol. Viszont őelőtte akármit megtehetek.

2011. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%
Ez még 17 éves csitri koromban történt...Akkoriban kickbox-ra jártam, versenyekre,stb. Itt ismeretem meg a barátom,akinek az egész famíliája kickbox őrült volt. Persze,mikor otthon bemutatott,ezzel kezdte,hogy milyen büszke rám ezért,stb. Az apja meg mondta,hogy akkor mutassak pár magas rúgást,stb. Ahogy rúgtam,az apja valahogy olyan szerencsétlenül fordult,vagy hajolt,vagy nem tudom mit csinált,de a lényeg,hogy úgy arcon rúgtam,hogy kiköpte a fogát...
2011. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%

A konyhába hülyéskedtünk,csikizett,mondtam,hogy ne,mert bepisilek.A csikizést abbahagyta,de felkapott a vállára,eközbena hasam sikeresen megnyomta a válla én meg bepukiztam:DDDDD

Nagyon gáz volt,pont a feje mellé:DDDD

Még most is pirulok.

Ez az egyetlen alkalom vvolt amikor előtte pukiztam.

Ő úgy csinált,mintha nem vette volna észre,de mindketten tudtuk mi történt.Azóta sokszor felhozza:D

2011. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%
Nincs köztünk olyan,hogy ciki lenne.
2011. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%

Van pár példa :)


Mikor megismerkedtünk, életemben először (és utoljára) berúgtam, de nagyon. Az előtt csak mértékkel ittam. Összehánytam a haverja egész lakását, ki kellett dobni miattam egy csomó cuccot.

Ő fogta magát, és kifizette helyettem a kárt :)


Másik iskolában történt, örültem hogy végre találkoztunk, és siettem felé a tömött folyosón. Az új cipőm volt rajtam, és elég szépen csúszott. Beleléptem egy kis tócsaszerűségbe, és szó szerint térden állva a lába elé csúsztam, de legalább 3 méteres fékcsíkot húztam magam után :D

Senki sem bírt röhögni, mindenkinek tátva maradt a szája, még a páromnak is :P 20/L

2011. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%

punipukiztam az arcàra... :D

de ezen is inkàbb nevetni szoktam xD

nem tudok olyat tenni elötte ami miatt beégnék..ö sem

2011. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
92%

Első randi,első csók...vagyis éppen megtörtént volna,amikor nem bírtam tovább és elrohantam a legközelebbi bokorba pisilni.

A másik kínos dolog (szintén vele,szintén pisi :D): 1-2 hónapja voltunk együtt,nála aludtam,elment dolgozni,én aludtam tovább.Persze azt álmodtam,hogy wc-n vagyok és rohadtul kell pisilni...mire felébredtem késő volt :D

De azóta is megvagyunk.:)

2011. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
94%

16 évesen egy randin:réten piknik,allergiás vagyok sokmindenre,ettünk,és épp megakart volna csókolni,és én arcon tüsszentettem,persze ami a számban volt falat pempő,az is az arcán landolt,ultra gáz volt.


28N

2011. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
60%
k
2011. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!