Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is így? És mit csinált...

Van más is így? És mit csináltál velel?

Figyelt kérdés
Annyi van, hogy nővérem nagyon ellett kényezteve annak idején és ezért nagyon rossz kapcsolatunk van még mindig. Mert azt nevelték bele hogy ő a szép ő az okos ő a tökéletes. És rendesen nem is tudok beszélni vele mert én "csa egy kis senki" vagyok. Fojton veszekszik velem kötöszködik meg játsza az agyát és elegem van már. Én probálok kedves lenni hozzá meg jó pofát vágni hozzá legalább mikor itthon van hétvégén, de egyből elkezd valamin veszekedni és rá nem szolnak rá egyből nem piszkáld a nővéred amikor joformán egy szia hogyvagyot mondtam neki.
2011. jan. 22. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Vagy beszélj vele.
2011. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hátha kicsikarhatnál belőle pár szívességet a zsenialitására hivatkozva.
2011. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!