Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már azt, hogy dögunalo...

Érezted már azt, hogy dögunalom az életed? Miért és mit csináltál annak érdekében, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én folyamatosan ezt érzem. Próbáltam sportolni, de csak egyre rosszabb lett, régen egy csomót gyúrtam most meg inkább gyengültem mint izmosodtam.

Kiderült, beteg vagyok...

Végre szereztem egy motort, erre nem működik az egyensúlyérzékem -.-

Szóval erről ennyit :)

2011. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Elkezdtem tanulni görögül! :)
2011. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

per pillanat... van munkám, csak épp nem az, ami lekötné akár egy percemet sem.... én tavaly elmentem tanulni, de rájöttem, h nem nekem való, így csak egy papírom lett, szakmám nem. mos szintén rövid kurzusokat keresek, próbálok rájönni mit is szeretnék kezdeni az életemmel, mi az, amit tudnék lelkiismeretesen csinálni. irigylem azokat akiknek fiatal koruk óta van egy karriercéljuk, amit követknek is. de szeritnem sokan járnak ebben a cipőben is, ahol nehéz rájönni, mi az, amit életed végéig képes vagy szeretettel csinálni. Én úgy érzem vége kitaláltam, már "csak" a megvalósítás van hátra. és a kitartás...

Sok sikert

2011. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, éreztem. Miért?? Mert majdnem mindennapom ugyanúgy telik.

Tenni kb semmit nemtettem, megvártam míg ez az érzés elmúlik, és mivel legtöbbször optimista vagyok, így próbálok mindig jókedvű lenni, meg a jó dolgokat nézni.Szerintem csak hozzáállás kérdése.

2011. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Például most, a vizsgaidőszaknak vége, de a második félév még nem kezdődött el, keresek munkát, de még nem találtam.

menni kéne olvasni!

2011. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Most éppen azt érzem. Nem igazán tudok mit csinálni, hogy megváltozzon. Ha lenne pénzem, elmennék ide-oda, de sajnos nem engedhetem meg magamnak. Megnézek egy filmet, itthon vegetálok és ennyi. Mielőtt bárki félreértené, van munkám, dolgozom, csak annyi mindent kell fizetni, hogy nem engedhetek meg magamnak plusz kiadásokat. Úgyhogy várok, hogy rendeződjenek idővel az anyagiak...
2011. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még ha nem is volt senkivel (mert nem értek rá, vagy épp nem voltak igazi barátaim), akkor is jártam színházba, koncertekre, egyedül... kicsit segített, legalább élményekkel gazdagodtam.
2011. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
most én is így vagyok vele, 18éves vagyok gimnazista még ez és még 1 évem van hátra, kitűnő tanuló vagyok, de teljesen kész vagyok,hogy minden napom úgy tellik, h suli, 3kor hazaérek, eszek, tanulok, hoppá este 7-8 óra fürdés kis tv alvás...és ez megy minden egyes nap. annyira örülnék ha csak egy nap nem ez lenne
2011. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem érek rá unatkozni. 8-fél 5-ig munka, hetente 3-szor 5-től 7-ig suli, egyszer egy óra sport, hétvégén házimunka, bevásárlás. És van egy férjem, vele is kell törődni.
2011. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vizsgaidőszak vége van és most csak tengek-lengek. De az év bármely szakaszában rám tud tőrni ez az érzés. Valahogy nem tud lekötni semmi, pedig tényleg azzal szeretnék foglalkozni amit tanulok már kisgyerekkorom óta:)


Mit próbáltam tenni ellene? Sokat vagyok barátokkal, beválaltam egy kis mellék állást és elkezdtem szövögetni a nyárra vonatkozó terveimet:))


De teljesen megértelek, néha én is annyira "üresnek" érzem magam. Csak tanulok, tanulok, tanulok. Azt hittem esetleg egy kapcsolat hiányzik az életemből, de miután belecsöppentem rájöttem, hogy nem..szóval még én is keresem önmagam..


L/19

2011. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!