Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy megváltozzon?

Mit tehetnék hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés
Van egy lány testvérem.Régen nagyon nagyon jóba voltunk.Mára ez olyan szinten megromlott hogy durva.14 éves kiscsaj.Lett 1 éve kb egy barátnője, aki rossz irányba vitte el.Azóta cigizik iszik.Minden pasival jár szórakozik velük.Tipikus plaza cicásan öltözik.Anyáméknak alig van pénzük, de kihisztizi a 10-20 ezer ft-os cuccokat, fullos telefon, minden.Apám nagyon szereti az utolsót is megadja neki.Anyám takarit helyette, meg én.El nem pakolna soha semmit maga után.Kiszolgáltatja magát, aztán még ő van megsértődve ha valaki mondja hogy csináljon ezt azt.Ugy beszél a csaj mindenkivel mint az utolsó kutyával, szüleimmel is..most már velem is..Apámat átveri, anyámnak is hazudozik.Van egy fiú haverja aki elég zűrös alak, vele van szinte mindig.Azóta főleg más.Már füvezett is .Nem hallgat senkire.Mindenkit kibeszél.Süt róla hogy ő a tökéletes mindenki más kutya rajta kivül.Nálam betelt a pohár.Mit tudnék vele kezdeni hogy szálljon le a földre?Anyáméknak én nem fogok beköpni miket csinál, mert nem vagyok szemét, ugyis tudná hogy csak én lehettem.Valami más mód csak van.Mellesleg a szüleim őt favorizálják, engem meg kevésbé szeretnek.Nem vagyok féltékeny hát szeressék, de dúrva amit a hátuk mögött művel, meg ahogy beszél velük, azt hiszi mindent megtehet.Én már ezt annyira nem birom hogy gondolkodtam elköltözök, annyira idegesít hogy így megváltozott.Tegnap probáltam vele beszélni, de ugy kiforgatta a szavaimat, hogy még én éreztem magamat hibásnak amiért szolni mertem.Ezeken kívül terjengenek rola pletykák, hogy ezzel meg azzal d*gott...én őszintén..kinézem belőle..de hogy igaz e..tagad.kérlek segitsetek köszi előre is
2011. jan. 23. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A családunkban is volt egy ilyen a "kicsi"15 volt a nagy 18 a nagynak este 8-ra otthon kellett lenni a kicsi 5 fiuval mehetett sátorozni 3 napra a nagy is mondta a dolgokat de ő volt akkor a spicli a szemét irigy.Na aztán a nagy besokallt.Anyukáék elaludtak kicsike lány ki az ablakon haverokkal kocsma fű pia sex a nagy felkeltette az anyjáékat és mondta hogy hol találják me a kicsi lányukat.Na ez kellett a szülőknek csalódtak a picike lányukba.Én a helyedbe elmondanám.
2011. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még élek nem szólna hozzám...nekem ez nem hiányzik:S
2011. jan. 23. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Náluk is ez volt vágta a lapot hogy a nagy köpött dúlt-fúlt kb. egy hétig és utána ment minden mint régen és neked miért kéne függened a hugodtól?Vagy esetleg tud rólad valamit amit szeretnél ha nem derülne ki???
2011. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lényegre tapintottál..nem ő tud rólam hanem a haverja, amit nem szeretném ha kiderülne.mert mi régen jóba voltunk csak a testvérem nagyon elvitte, és már így nem.és ha bekavarok ő biztos hogy kitálalna
2011. jan. 23. 17:33
 5/5 A kérdező kommentje:

nem függök egyébként tőle,csak nem akarok mindenki szemébe én lenni a szar

amugy meg anyánk tudja hogy cigizik meg iszik, és elhallgtja apám elől.meg ilyenek

de a többi dolgot csak én tudom meg a haveri köre

2011. jan. 23. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!