Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 év korkülönbség nagyon...

35 év korkülönbség nagyon sok? Működhet?

Figyelt kérdés

én 25 vagyok ő 59 múlt. Nagyon jó pasi, kb 49nek néz ki.

Nagyon odameg visszavagyok. Már volt csók, vacsora! Lehet folytatás? Felesége van, gyerekei is de azok velem egyidősek. Nagyon odavagyok. Még a szeretője is lennék!

Vajon Ő komolyabbra is gondolhat? Menne neki a szex ennyi idősen?


2011. jan. 12. 22:44
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Én a férfi volnék és megtudtam hogy egy hasonló korú leány szerelmes lett belém...(ez tutira így van) Nincs családom épp válok. Azt gondolom a szívünkre kell hallgatni mindenképp. Persze azért tudván tudva, hogy bármi benne lehet a pakliban. Az észérvek nem izgatnak. Egy sportos f@szi sokáig potens maradhat. Tudtad, hogy a futás pl tesztoszteront termel? Ennyi...;-)))
2023. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem feltétlen nagypapa korú. A fiam 20 a barátnőm is 20 bármit el tudok vele képzelni. Kétszer váltam az elsőtől van három gyerekem, és pontleszarják hogy a narátnőm hány éves? Amit ígérni tudok jó pár év "keménységet" és hogy anyagi gondjai nem lesznek..

54 vok. Ha Cher, meg Madonna virítanak a kis pisisekkel a civileknek tilos??? :-))))

júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!