Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 év korkülönbség nagyon...

35 év korkülönbség nagyon sok? Működhet?

Figyelt kérdés

én 25 vagyok ő 59 múlt. Nagyon jó pasi, kb 49nek néz ki.

Nagyon odameg visszavagyok. Már volt csók, vacsora! Lehet folytatás? Felesége van, gyerekei is de azok velem egyidősek. Nagyon odavagyok. Még a szeretője is lennék!

Vajon Ő komolyabbra is gondolhat? Menne neki a szex ennyi idősen?


2011. jan. 12. 22:44
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel azért vigyázz, mert ha kipróbálsz egy snájdig hatvanast, olyan nincs, hogy még egyszer megkívánj egy ropogós harmincast. Onnantól már csak a hetvenévesek fognak vonzani.
2011. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%
Te még most is 15éves aggyal rendelkezel. EZ nem baj. Nekem nem.
2011. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
65%
Én kb 20 voltam, amikor egy 45 évessel kezdtem. Külön élt a nejétô, volt gyerek is. Nagyon mJs volt vele, mint egy korombelivel. Nem éreztem magam felnôttnek mellette. Nem is mûködött. Jobb is így. Nézd, ô már leélte az életét. Csak a szeretôje lehetsz, ha ez neked jó, akkor mûködhet, de többre ne számíts. Komolyan.
2011. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
88%

Ííígy van, add meg neki amire vágyik és meglásd többet nem látod! :DDD


Ha a kérdés nem kamu, akkor meg kell mondjam, nagyon buta vagy!!!

2011. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

szuperul csókol?


Bakker, vigyázz, nehogy egy nyelvkavarással kikapd a protkóját...

2011. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
60%

Én azt kivánom neked, hogy vegyen feleségül!

... aztán majd 10 év mulva amikor cserélgeted a pelenkáját a második agyvérzése után a 1,5 szobás panelben (mert az elözö asszony elvitte a házat) akkor érezd majd ezt a fene nagy szerelmet.

Annyi eszed van mint egy hörcsögnek ...

2011. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
0%

Az én férjem 36 évvel idősebb nálam.


17 éve vagyok a felesége, a fiunk már 16 éves, és nem cserélném el az életemet senkiével.A mai napig imádom a férjemet, és mindenem megvan.Luxuskategóriájú kocsival járok, 8 szobás házban lakom, alkalmazottaim vannak, vállalkozásom, a férjemnek külföldi cégei, olyan helyeken nyaralunk, ahová azok, akik itt negatív véleményt nyilvánítanak, az életben nem fognak oda eljutni.Ennyit erről.

2011. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Te vagy a ritka kivétel, de valljuk be azért ez álltalában nem így működik. És a kérdező aztz sem írta h egy 60 éves milliómosról lenne szó...

2011. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
65%
és biztos nem a pénze miatt vagy vele ...
2011. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
60%

17 éve vagyok a felesége, a fiunk már 16 éves, és nem cserélném el az életemet senkiével.A mai napig imádom a férjemet, és mindenem megvan.Luxuskategóriájú kocsival járok, 8 szobás házban lakom, alkalmazottaim vannak, vállalkozásom, a férjemnek külföldi cégei, olyan helyeken nyaralunk, ahová azok, akik itt negatív véleményt nyilvánítanak, az életben nem fognak oda eljutni.Ennyit erről.


Fura mérleg egy házasságról. Amikor az első mondatodat olvastam, azt hittem, arról fogsz írni, hogy milyen rendes, kedves, megértő a férjed, és milyen jó vele a szex. Ahelyett sorolod, mint egy luxusprosti, hogy milyen előnyökhöz jutsz általa. Persze, ettől még nagy lehet a szerelem:))

Nem vonom kétségbe, amit írtál, mert miért nagyítanál, csak nehéz elképzelni egy milliomosnét, aki gyakorikérdésezik, míg a komorna a családi ezüstöt fényezi...:))

2011. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!