Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 év korkülönbség nagyon...

35 év korkülönbség nagyon sok? Működhet?

Figyelt kérdés

én 25 vagyok ő 59 múlt. Nagyon jó pasi, kb 49nek néz ki.

Nagyon odameg visszavagyok. Már volt csók, vacsora! Lehet folytatás? Felesége van, gyerekei is de azok velem egyidősek. Nagyon odavagyok. Még a szeretője is lennék!

Vajon Ő komolyabbra is gondolhat? Menne neki a szex ennyi idősen?


2011. jan. 12. 22:44
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Szuperül csókol, nagyon gyöngéd, és mindig megnevettet. Bár lennék 10 évvel idősebb.
2011. jan. 12. 22:54
 12/52 anonim ***** válasza:
84%
Másra nem is vagy való, mint hogy a vén trottyok farkaljanak.
2011. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
91%

Amolyan kapuzárási pánik a hapsinál, ilyeket szoktam hallani.

Minden öreg faszi oda lenne egy húszévesért! Bármit behazud. Vagy lehet csak a felesége elhanyagolja.

De az ilyesmi szerintem undorító.

Nem hinném, hogy tartós lesz a dolog. Meg egy családot akarsz lerúgni? Tudod, felebarátod házastársát ne kívánd!


Főiskolán én is szerelmes voltam egy hasonló korú ipsébe.. az egyik tanáromba! Nagyon vonzó volt! A tekintete! (Jóképű feje volt, de azért elég kövér...) Nem tudom miért, de el voltam varázsolva tőle. Főleg mikor véletlen egymásnak mentünk a folyosón, óhh!

Na de volt annyi józan eszem, hogy röhögjek a szerelmességemen, és elfelejtettem... Azóta is röhögök magamon és azt mondogatom, hm de szerelmes is voltam belé!

Ennyi elég egy öregből, több nem kell! ;-)

2011. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
87%

Na ilyennel nekem is volt dolgom csak köztünk össz-vissz 14 év volt. én 23 ő 37 volt. Mikor meghallottam h család, meg hogy csak 'azért' udvarolt addig ameddig és h ő nem fog értem senkit sem ott hagyni. BUMMMM. Felébredtem. Azóta nem kell más használt játékszere, ahogyan a barátnőm szokta mondani. :) Én ennél többre tartom magam. Meg nem vagyok olyan rossz nő, hogy ne találjak magamnak normális pasit.

Szerintem hagyd a fenébe, tudom nem könnyű, de biztosan találsz jobbat, család nélkülit, tele van a világ jobbnál jobb fiatalabbnál fiatalabb pasikkal :D

2011. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
KAMU
2011. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
75%

Még valami!

Próbáld ki, és regisztrálj valami társkeresőre tesztből! (kép se kell)

Meglátod mennyi öreg fog írni! Gusztustalanok!

De próbáld ki csak azért is, és kérdezd meg őket, mi a céljuk!

Érdekes lehet, hogy vajon mit mondanak!!!

2011. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
84%

Veled becsületes? Hogy lehetne egyáltalán becsületes,aki a feleségét fűvel-fával csalja? Te vagy közülük az egyik! Nem te vagy neki az első,sem az utolsó szeretője! Kiakarja használni azt az 5-6 évet,amíg még feláll neki! Az ilyen pasasoknak a pipihús ideig-óráig növeli a libidójukat. Erre jó vagy neki,de többre nem.

Ami te vagy,azt nem akarom leírni. Remélem,hogy a felesége vagy gyerekei majd megmondják neked,vagy még többet is tesznek.

2011. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
De olyan lehet hogy annyira komolyan egymásbaszeretünk és ő elhagyja a nőt és feleségül vesz? Nemrég találkoztunk azért vagyok ennyire bepörögve. Vagy őt zavarná a fiatalságom. Ez nem csak a szexről szólna nekem. Szerintem neki sem.
2011. jan. 12. 23:02
 19/52 A kérdező kommentje:
Mi az hogy van több szeretője is? Már én is gondoltam erre mert ha rám ekkora hatást gyakorolt akkor...Ezt honnan deríthetném ki valami csellel, hogy vannak-e neki mások is? Van erre valami trükk. Az a sz.r hogy én szerelmes vagyok.
2011. jan. 12. 23:05
 20/52 anonim ***** válasza:
69%
Nem fog elválni és feleségül venni sem! Hiába is akarod elhitetni magaddal. Udvarol,mert leakar feküdni veled,ennyi. Látja,hogy benned nincs egy cseppnyi erkölcsi érzék,és te hajlandó vagy rá.
2011. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!