Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 év korkülönbség nagyon...

35 év korkülönbség nagyon sok? Működhet?

Figyelt kérdés

én 25 vagyok ő 59 múlt. Nagyon jó pasi, kb 49nek néz ki.

Nagyon odameg visszavagyok. Már volt csók, vacsora! Lehet folytatás? Felesége van, gyerekei is de azok velem egyidősek. Nagyon odavagyok. Még a szeretője is lennék!

Vajon Ő komolyabbra is gondolhat? Menne neki a szex ennyi idősen?


2011. jan. 12. 22:44
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
82%

ÁÁÁÁ, járj már két lábbal a Földön könyörgöm!

35 évvel idősebb pasi? Szerinted szerelmes beléd? Tetszik neki egy fiatal naívsága... Légyszi térj észhez! Vagy keresd meg a feleségét és mond el neki te h mit akarsz! Biztosan díjjazni fogja az ötletedet!!!!

Sok sikert!

2011. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
81%
Keresd fel a feleségét vagy a gyerekeit. Kérdezd meg,hogy hány szeretője volt eddig az apjuknak? Nagyon megfogsz lepődni a válaszukon. Azt azért ne mondd el,hogy te is beálltál a sorba,mert még megverhetnek.
2011. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
85%
Ne hozz ki a sodronbólól ezzel a nyávogós k.ás viselkdéseddel, mert rettentően undorító vagy.
2011. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nálad van egy csipetnyi apakomplexus, nála pedig a tapasztalatlan kis csitri szédítése. Tapasztalt a nők terén, és ezt ki is használja, valamint, amint előttem írták kapuzárási pánik, és szeretne mégegyszer fiatal lenni. Az meg csak amolyan "magyarázom a bizonyítványomat", hogy "A szerelem nem kamu, a szerelem nem korfüggő. A szerelem az szerelem és kész."

Ez meg egyenesen undorító: "Velem becsületes, a felesége meg kit érdekel." Mit fogsz érezni, ha egyszercsak rádun és talál magának valaki mást, aki ugyanúgy vélekedik majd rólad, hogy kit érdekel? Ilyenkor hideg fejjel érdemes gondolkozni, nem hagyni, hogy egy ilyen alak szédítsen. Ne haragudj de nem vagyok túl jó véleménnyel róla. Nem tiszteli a feleségét, azonkívül egy gyáva alak, aki nem meri kimondani neki, hogy másra vágyik. De ha ez "szerelem", akkor csak csináld, kit izgat? Bár szerintem ez inkább ragaszkodás, vagy rajongás. De azon azért gondolkodj el, hogy neked hogy esne, hogy van két gyerek, és azt hiszed a férjed szeret, és minden rendben, közben meg csajozik, és félrek.r.

2011. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
De ezt a szeretős dolgot akkor hogyan derítsem ki, megittam egy pici bort és mondom nem rég taliztunk, szerelem+bor = drog. Viszont nem akarom, hogy kihasználjon. A legjobb az lenne, ha tisztességes lenne és nem feküdnénk le hanem udvarolna és komolyan megszeretne és csak akkor csinálnánk bármit is ha már elvált és otthon bejelentette hogy ennyi. Persze lehet hogy csak álom, nem fogok vele lefeküdni, mert én nem vagyok olyan, már rengetegszer megtörténhetett volna, annyiszor felizgultunk egymásra, de mindig azt mondtam magamnak Kati légy komolyabb!
2011. jan. 12. 23:13
 26/52 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó vagyok, még annyit csinálnék, hogy megkeresném a feleségét, és elmondanám neki mit csinál a kedves férje. Vagy névtelen levelet írnék neki.
2011. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
74%

Jaj Te szegeny kislany! Ha tudnad azt, hogy mennyien alazzak igy meg onmagukat?

Nem itt kellene feltenni ezt a kerdest, hanem a tisztelettudo idos Urtol kellett volna ezt megkerdezned, s mar aludni is jobban tudnal, vagy sirnal!

2011. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
90%
Á, a pasinak Te vagy az igazi, eddig csak azért volt a feleségével, mert Te kicsi voltál, szerintem holnap válik, tavasszal Nálatok esküvő lesz. Aztán jöhetnek a bébik. Egész biztosan így lesz. XD
2011. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

Honnan tudjátok hogy volt neki több is???

Mert én nem leszek a 620ik. Persze lehet hogy csak testi vágy, és rajongás és pont az ,hogy le kéne vele feküdnöm aztán lehet nem izgulnék ennyire, és lenyugodnék és visszatérnék a saját korosztályombelikhez.

2011. jan. 12. 23:21
 30/52 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem érdekel a felesége,meg semmi,csak a szerelem,akkor hajrá,csináltasd föl magad gyorsan,(ha az öreggel nem tudod,akkor mindegy,valaki mással,és fog rá a trottyosra)mert enélkül nincs sok esélyed,hogy elhagyja a családját.És akkor aztán k...va büszke lehetsz magadra!
2011. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!