Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 év korkülönbség nagyon...

35 év korkülönbség nagyon sok? Működhet?

Figyelt kérdés

én 25 vagyok ő 59 múlt. Nagyon jó pasi, kb 49nek néz ki.

Nagyon odameg visszavagyok. Már volt csók, vacsora! Lehet folytatás? Felesége van, gyerekei is de azok velem egyidősek. Nagyon odavagyok. Még a szeretője is lennék!

Vajon Ő komolyabbra is gondolhat? Menne neki a szex ennyi idősen?


2011. jan. 12. 22:44
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

"Fura mérleg egy házasságról. Amikor az első mondatodat olvastam, azt hittem, arról fogsz írni, hogy milyen rendes, kedves, megértő a férjed, és milyen jó vele a szex. Ahelyett sorolod, mint egy luxusprosti, hogy milyen előnyökhöz jutsz általa. Persze, ettől még nagy lehet a szerelem:))

Nem vonom kétségbe, amit írtál, mert miért nagyítanál, csak nehéz elképzelni egy milliomosnét, aki gyakorikérdésezik, míg a komorna a családi ezüstöt fényezi...:))"


Fogalomzavarban szenvedsz, mert nem tudsz semmit rólam.

Amikor megismertem a férjemet, az én bankszámlámon egy csinos 8 számjegyű összeg szerepelt, amit örököltem.Így azt hiszem ki lehet zárni a "luxus prosti" titulust.

Az élet nem csak fehér, vagy fekete, vannak mások is rajtad kívül, akik nem a megszokott normákat képviselik.


Az pedig hol van előírva, hogy milyen réteg milyen oldalakat olvasgasson?Ezek szerint a GYIK-on csak a középkategóriások, a mély szegénységben élők, és megannyi gonddal küszködő ember szörfölhet szerinted?


Azt sem írtam, hogy komornyikom van, hanem ALKALMAZOTTAIM.

Egy bejáró nő, meg egy takarító nő.Nem az én kényelmemért, hanem azért, mert megalázónak tartották, hogy pénzt adjak, ezért inkább dolgoznak nálam.

Na, itt be is fejeztem.

2011. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Kicsit elkanyarodtunk a témától nem? Az jó ha szép életed van...és persze lehetne a kérdezônek is az idôsebb választottjával. Csakhogy ott van a család. A te férjednek volt elôtted felesége, gyereke és úgy lett a tiéd? Mert ha nem, akkor a szitu teljesen más.
2011. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Volt felesége, a lányai pedig 10 évvel idősebbek nálam.
2011. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Akkor mûködhet, bár gondolom te is tudod, hogy nem egyszerû ezt elfogadtatni az emberekkel. Az unokatesóm is egy nála sokkal idôsebb párt választott. A korkülönbség egy válásba került, ami után kibékültek, viszont gyereke nem lett a lánynak, mert a férfi már nem akart. Ha kérdezônek szerencséje van, talán komolyan veszi a pasas, de azért fogadnék rá.
2011. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Heleysbítek...NEM fogadnék rá.
2011. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Igen, nem sok esély van rá, de az én példámból kiindulva azért lehetséges.Az pedig, hogy mit szólnak az emberek engem soha nem érdekelt.Tudom, hogy sokaknak nem normális egy ilyen házasság, de most ha nem emiatt, akkor valami miatt úgyis beszélnek Rólad, Rólam, a harmadik szomszédról.Ilyen világban élünk.
2011. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:
Hát azóta mióta írtam többet találkoztunk. Múltkor összevesztünk, de hamar megoldódott és nevetgéltünk, nagyon kedves volt és humoros. Aztán pedig a szüleimmel mentem vendégségbe és az utcán összefutottunk vele szembejött velünk, én meg azt hittem elolvadok. A szüleimet nézte, akik 10-15 évvel fiatalabbak nála. A fejlemény még az, hogy azt mondta miattam nem borít házasságot, de nagyon szerelmes. Igazából a múltkori találkozásunk nekem túl sok volt, és kezdek rájönni arra hogy birtokolni akar, pl. már most beleszól abba hova menjek nyaralni, milyen ruhát vegyek fel, és melyik barátaimat hanyagoljam, illetve hogy ne nézzem ezt meg azt a tv-műsort. Szóval már nem olyan nagy a láng, de még mindig nagyon vágyom rá.
2011. jan. 16. 17:55
 48/52 anonim ***** válasza:
Az egyik kérdésedre a válasz: Nem gondol komolyabbra. A szeretôje lehetsz csak szerintem, azok után, amit írtál. Ne hagyd magad, nehogy már dirigáljon, nem az apád.
2011. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Szerintem az utolsó reagálásodban, Kérdező, megadtad saját magadnak a választ....

Nem oké v.mi, ha az egyik ember a másikat birtokolni akarja. Normális ember a társának tekinti a másikat, nem a tulajának, és nem dirigál neki.

2011. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Tönkrement a házasságom és hasonló korkülónbséggel estem bele egy kislányba.. Kérdezz rá a szexre, de a tesztoszteron sokminden mástól is függ nem csak a kortól. Általános egészségi állapot, súlyok emelgetése érrendszer stb. Viccesek a humoristák, de pl. nekem szinte mindig van reggeli merevedésem. 69-es vok. Jó, mondjuk az a "kakas" éve:-))))) A válás azért indokolt lenne ha komolyan gondol.
2023. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!