Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Vagy csak...

Lehetséges ez? Vagy csak elkeseredettségében mondja ezeket a párom?

Figyelt kérdés
Páromnak nincsenek barátnői, pedig egy humoros, belevaló csaj akit sokan szeretnek. Még sincsen neki egy barátnője sem akivel eljárna shoppingolni, kávézni stb... Először még nem nagyon tűnt fel, de most hogy összeköltöztünk már szemet szúrt,hogy ez sose mondja,hogy megyek az XY barátnőmmel bárhová, vagy sose jön hozzánk egy barátnője se ellenben az én (férfi)barátaimmal. Mikor megkérdeztem, hogy miért nem barátkozik csajokkal, azt mondta, hogy nem akar felszínes kapcsolatokat teremteni, és két nő közt ritka az őszinte barátság,mert valamelyik mindig irigy a másikra,amiből csak a veszekedés lesz,neki pedig nincs erre szüksége. Persze, van egy-két csaj akikkel elmegy bulizni ha úgy van,de nincs neki ilyen tipikus legjobb,ahogy az a nőknél lenni szokott. A legjobb barátja egy vele egy idős meleg csávó,aki szívesen jelenik meg női ruhákban. Bevallom,egy picit zavar,jobban örülnék,ha inkább barátnőzne, de nem akarom megbántani. Eddig még nem találkoztam személyesen a "barátnőjével",ezért nem is akarok rosszat mondani róla. Próbálok nyitott lenni,de nem megy. Szeretném,ha inkább nőkkel barátkozna. Ő 22/N én 27/F
2011. jan. 11. 18:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van egy ismerősöm, aki a munkájának, és a kutyájának él, és nem hiányoznak neki a barátnők. Kiéli magát a kutyájában. Azt tartja gyerekének, és minden pénzét rákölti. Itt te vagy a kutya.
2011. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 éves lány vagyok és nincs egy olyan barátnőm sem, akikre igazán számíthatnék bajban. Ellenben olyan fiú ismerősöm van, aki azonnal leutazna 300 km-t és idejönne, ha rossz passzban lennék. Persze részemről is működik a dolog.


Az összes eddigi "barátnőm" kibeszélt a hátam mögött, lelki szemetesládának használtak, de az már nem érdekelte őket, velem mi van. Ha szépen felöltöztem, kicsíptem magamat, egyből máshogy álltak hozzám, beszóltak stb., ha jó jegyet kaptam a suliban nem örültek neki őszintén. A nőkben nagyon benne van az irigység.


Szóval teljesen megértem a barátnődet.

2011. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal jobb mintha lenne egy két szarkeverő baránője,akkor meg az lenne a bajod.Nem véletlen nem haverkodik lányokkal tényleg igaza van sok az irigy és a ne öszinte csaj.Valószinü ezt már ő is kitapasztalta.Nekem is mindig több volt a fiu haverom mint a lány,de meg is volt az oka,mert sokszor csalodtam a lányokban.Fogadd el így ahogy van.Ha lenne barátnöje és csak velük lógna állandoan buliba jánrának meg netán valaki olyan lenne akit te utálnál az sokkal gázabb,hidd el ha hiányozna neki csaj barátsága akkor lenne neki,de megoldotta máshogy és ez teljesen jó,amúgy manapság még ha valakinek van is barátja alig jut idő egymásra.Sok olyan ismim van akikkel rég nem beszéltünk mert vagy ők dolgznak vagy én edzek stb.26/L
2011. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"Dzsúlia" :D

Nekem sincsenek barátnőim, ha úgy vesszük hasonló okokból. Úgy általában véve nem igazán vannak barátaim, és rettenetesen utálom, mikor rá akarnak venni, hogy barátkozzak :S

Szerintem valahogy fogadd el a "barátnőjét", ha vele érzi jól magát. Ne úgy gondolj rá, mint egy női ruhába bújt palira.

2011. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kicsit megnyugodtam, hogy nem csak az én párom nem barátkozik nőkkel.
2011. jan. 11. 18:46
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is megértem a barátnődet. Van barátja ezek szerint és örülj neki. Sokáig lányokkal barátkoztam és mindig csalódtam pedig mindent megtettem a barátságunkért végül én jöttem ki belőle rosszul. Nagyon rég óta fiú barátaim vannak és velük ki is jövök, persze sosem akartam tőlük ennél többet és ők sem tőlem. Jóban vagyok a barátnőikkel is.
2011. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

18:45


Igyekszem én elfogadni ezt a Dzsúliát,de azért nem olyan egyszerű ez! Párom mutatott pár közös fényképet,de ott is azt hittem, hogy besz*rok a röhögéstől,ahogy a rózsaszín ruhájában pózol a műhajával. Szóval élőben szerintem csak durvább reakciót váltana ki belőlem,amivel esetleg mindkettőt megbántanám,ezt pedig nem szeretném.

2011. jan. 11. 18:49
 18/23 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam, vannak hát hozzám hasonló csajok. Nekem sincsenek barátnőim. Valahogy a fiúk jobb barátok. Ez másképp van náluk, jobban összetartanak, kitartanak egymás mellett, nem irigykednek egymásra, ami csajoknál nem igazán mondható el. Nem tudom, miért, de így van. Ha egy nőnek több esze van annál, hogy lekösse a shopping, a műköröm, meg az idétlen vihorászás, könnyen barátnő nélkül maradhat. Örülj neki, hogy a párod nem ilyen, főleg ha őt nem zavarja, te se törődj vele.
2011. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Amúgy meg: ha jó fejnek tartod a párodat, bízz az emberismeretében, nyilván nem véletlen ez a "Dzsúlia" a barátnője. Lehet, hogy ha megismered, rájössz, hogy egész értékes ember, mégha kissé furi is. És többé már nem zavar az öltözködése.
2011. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Abszolút megértem barátnődet, és tényleg igaza van. Nekem évek óta fiúk a legjobb barátaim, és velük érzem igazán jól magam, vagy fiús lányokkal. Shoppingolásnál előrébb tartok egy nagy beszélgetést egy pofa sör mellett :).
2011. jan. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!