Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Vagy csak...

Lehetséges ez? Vagy csak elkeseredettségében mondja ezeket a párom?

Figyelt kérdés
Páromnak nincsenek barátnői, pedig egy humoros, belevaló csaj akit sokan szeretnek. Még sincsen neki egy barátnője sem akivel eljárna shoppingolni, kávézni stb... Először még nem nagyon tűnt fel, de most hogy összeköltöztünk már szemet szúrt,hogy ez sose mondja,hogy megyek az XY barátnőmmel bárhová, vagy sose jön hozzánk egy barátnője se ellenben az én (férfi)barátaimmal. Mikor megkérdeztem, hogy miért nem barátkozik csajokkal, azt mondta, hogy nem akar felszínes kapcsolatokat teremteni, és két nő közt ritka az őszinte barátság,mert valamelyik mindig irigy a másikra,amiből csak a veszekedés lesz,neki pedig nincs erre szüksége. Persze, van egy-két csaj akikkel elmegy bulizni ha úgy van,de nincs neki ilyen tipikus legjobb,ahogy az a nőknél lenni szokott. A legjobb barátja egy vele egy idős meleg csávó,aki szívesen jelenik meg női ruhákban. Bevallom,egy picit zavar,jobban örülnék,ha inkább barátnőzne, de nem akarom megbántani. Eddig még nem találkoztam személyesen a "barátnőjével",ezért nem is akarok rosszat mondani róla. Próbálok nyitott lenni,de nem megy. Szeretném,ha inkább nőkkel barátkozna. Ő 22/N én 27/F
2011. jan. 11. 18:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
tehát akkor mégis van barátja. csak nem nő nemű :) szerintem ha ő jól érzi magát akkor nem kell ebbe beleszólni.
2011. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
az a csávó nem akar tőle semmmit ez biztos, mivel ha meleg akkor az azt jelenti hogy esetleg beléd lehetne szerelmes, de a párodba tuti nem. Vagy csak az nem tetszik hogy ilyen emberrel mutatkozik az utcán??
2011. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

23 éves lány vagyok, és ő,szintén szólva abszolút egyetértek a párod hozzáállásával, nekem is ez a tapasztalatom.

Én inkább barátkoznék egy homokossal, mint más nőkkel.

2011. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Én soha az életben nem tudtam lányokkal barátkozni, csak fiúkkal. Nincs is ebben semmi baj, hidd el, ne olyan egyszerű "legjobb" barátnőnek lenni... egy srác sokkal jobb társaság, nem csak a legújabb szempillaspirálig terjed ki a kommunikációs készsége, és nem beszél ki a hátad mögött állandóan.

Az én páromat nem zavarja egyáltalán, örül neki ha néha legalább én is el tudok dumálni a haverjaival.

Szerintem téged se zavarjon, amúgy se tudod rákényszeríteni... csak rosszul érezné magát. 20/L

2011. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen lehetséges.

Ha már többször csalódott barátnőiben, akkor nem hiszem, hogy szívesen átélné megint.

Én a Páromért adtam fel több barátnői kapcsolatot, mert féltékenyek lettek, hogy én boldog vagyok. És utána teljesen elhidegedett közöttünk minden. Én sem vágyom ilyen "álbarátnőkre". Tehát nem csak a Nála van ilyen helyzet. Értsd meg Őt és ennyi egész:)

2011. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

18:23


Nem vagyok féltékeny,megbízom a páromban,inkább az zavar,hogy ezzel a sráccal mászkál. Nem akarom a melegeket bántani,de azért ez a srác már durva. Női ruhákban mászkálni fényes nappal az utcán az én kereteimbe már valahogy nem férnek bele egy férfi részéről...

2011. jan. 11. 18:25
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

én is így vagyok mint a barántőd, max a nővéremmel osztok meg esetleg bizalmasabb dolgokat, de őt se mondanám igazi barátnőnek.


20.l

2011. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom ismételgetni, amit az 1. és a 2. leírt. Totál egyett értek velük, szóval úgyis csak azt írnám (egybe a kettőt).
2011. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

nekem sincsenek barátnőim...voltak,csak csalódás a vége,nőkkel max dolgozok együtt ha muszáj,de szerencsére mérnökként nem muszáj,max a titikárnővel:D


jobb helyzetben vagy mint az én párom,nekem hetero fiú barátaim vannak...neked legalább nincs okod féltékenykedni

23/N

2011. jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen azért foglalkoztat ez az egész ennyire, mert az én haverjaim gyakran feljönnek hozzánk vacsorázni meghívjuk őket stb...Neki meg még nem jött senkije így fel,és gondolom azért biztos neki is jól esne egy ilyen közös vacsora...csak nem biztos, hogy kibírnék röhögés nélkül egy közös vacsorát "Dzsúliával"...
2011. jan. 11. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!