Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét vagyok, mert ki merem...

Szemét vagyok, mert ki merem rakni a lakásomból?

Figyelt kérdés
Három év együtt élés után szakítunk a barátnőmmel, gyerek nincs, a lakás az enyém, ő nem költött rá, nem vett bele semmit, ezért nem is vihet el semmit. Rezsit is én fizettem, a kaját közösen álltuk, így az egész fizetését magára költötte. Miért nem gondolkozott előre, rakhatott volna félre pénzt, nem most kellene sírni, meg engem hibáztatni.
2011. jan. 10. 18:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a kérdező teljesen korrekt (kicsit nyers a stílusa, de lehet, hogy eléggé felhúzta a csaj) hogy hagyott neki 1 hónapot, mert ennyi idő alatt kényelmesen lehet keresni albérletet vagy haza lehet költözni.


Egyáltalán azt nem értem, hogy mégis mi mást tehetne a kérdező? Hagyja, hogy ott lakjon nála az idők végezetéig és közben nézze, hogy a lány majd az új hapsiját hozzá viszi fel?

Arról nem is szólva, hogy nem egészséges dolog egy fedél alatt lakni szakítás/válás után.


De a lány gondolkodását pedig végképp nem értem, hogy milyen alapon akar ott maradni? Nem tett egy fillért sem a lakásba, csak használta és még neki áll feljebb? Nekem a pofámról lesülne a bőr a helyében... Jó hogy nem követel "bánatpénzt", mert szakítottatok.

2011. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!