Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét vagyok, mert ki merem...

Szemét vagyok, mert ki merem rakni a lakásomból?

Figyelt kérdés
Három év együtt élés után szakítunk a barátnőmmel, gyerek nincs, a lakás az enyém, ő nem költött rá, nem vett bele semmit, ezért nem is vihet el semmit. Rezsit is én fizettem, a kaját közösen álltuk, így az egész fizetését magára költötte. Miért nem gondolkozott előre, rakhatott volna félre pénzt, nem most kellene sírni, meg engem hibáztatni.
2011. jan. 10. 18:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, hogy kinek a hibája, valószínű mind a kettőnké.
2011. jan. 10. 19:02
 12/21 anonim ***** válasza:
31%

Izgatottnak tűnsz, kell a hely az újnak?

Adj neki időt, hogy új helyet keressen, három év után nem kell a helyzetedet kihasználni. Valamikor szeretted.(?)

2011. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%

OFF:

Mondjuk az azért gáz, ha ő közben minden pénzét magára költötte.

Pl én ha íly módon összeköltöznék valakivel, továbbra is spórolnék... Na nem olyan célból, hogy ha tán szétválunk, akkor nekem is legyen valamim, nem. Hanem hogy azt valami új értelmes és közös dologra költsük együtt.

MOst meg addig is saját lakásra gyűjtök. Talán utána sikerül találni egy épeszű férfit is. :)

Eddig meg főleg azért is tartottam az összeköltözéstől, mert én spec. hülyén érezném magam más lakásában, ha magam nem tudok hozzátenni semmit. Na ezt nem szokták a "szőke" kolleginák érteni...

2011. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy szemét, nincs semmi köze a házhoz... főleg ha utána téged hibáztat meg nyavalyog, akkor plána nem engedném neki, így akar belőled lelki terrorral szállást kicsikarni. Ezt az egészet (hogy a kaján kívül semmibe sem adott bele, és beleült a készbe, te fizettél mindent, és nem fogod eltartani a seggét) mondd el neki még egyszer... egyébként meg le is út, fel is út, menjen vissza a szüleihez, testvéréhez, rokonához vagy albérletbe... (úgyis kap fizut, ha a magára költött pénzből egy nagyobb összeget félretenne, simán megoldódna a helyzet... tipikus ingyenélő liba... nőként mondom...).
2011. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
42%

Már miért lennél szemét??? Nem tartozol felé semmivel.

37/L.

2011. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%
Dehogy nem tartozik és ki mosott főzött takaritott 3 évig? Ha igy gondolod miért nem berárónőt tartottál, vagy azt nem lehetett volna kefélni? És annak te fizettél volna .A barátnőd azért költötte el a fizetését magára mert te jóváhagytad sőt még tetszett is hogy megengedheted magadnak, ha lett volna benned kurázsi szólnod kellett volna időbe hogy rakjon félre mert te nem fogsz neki semmit adni ha ugy gondolod hogy már nem kell neked
2011. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%

Ha már ilyen szigorú vagy és a takaritást emlegeted, akkor a csajnak 3 évig ingyen volt lakása, rezsije, stb. Ki lett vele fizetve szerintem bőven...

Vagy meddig lenne köteles együtt lakni vele még szerinted???

2011. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
59%

Én simán kiraknám a francba, megmondanám neki:

"Fel is út, le is út, mehetsz, amerre látsz."

Adnék max 1 hónapot, hogy keressen új helyet, de ha egy hónap múlva nem talál mást (ezek szerint akkor nem is akar), kiraknám a cuccait a lakás elé, megállapodáshoz hűnek kell maradni.

2011. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ha én tartoznék neki a házimunkáért, akkor ő meg tartozna nekem három évi lakbérrel?!
2011. jan. 11. 07:13
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nehezen megy neki, segíts neki valami olcsóbb albérletet keresni. Nagyvonalúságból át is viheted neki a cuccait, aztán tényleg nem szólhat semmit.
2011. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!