Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét vagyok, mert ki merem...

Szemét vagyok, mert ki merem rakni a lakásomból?

Figyelt kérdés
Három év együtt élés után szakítunk a barátnőmmel, gyerek nincs, a lakás az enyém, ő nem költött rá, nem vett bele semmit, ezért nem is vihet el semmit. Rezsit is én fizettem, a kaját közösen álltuk, így az egész fizetését magára költötte. Miért nem gondolkozott előre, rakhatott volna félre pénzt, nem most kellene sírni, meg engem hibáztatni.
2011. jan. 10. 18:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy vagy szemét. Semmi közöd hozzá mostantól.
2011. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem szemétség, és gondolom azért adsz időt arra, hogy találjon másik helyet, ahol ellakhat...

Nekünk elég volt 5 nap, 1. nap elhatároztuk párommal, hogy költözünk albérletbe, az 5. napon kezdtük a költözködést, még aznap befejeztük a cuccok átpakolását.


Egyik percről a másikra nem elvárható, hogy elmenjen, ha nincs hová...

2011. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kapott egy hónapot, hogy találjon albérlete, vagy menjen a szüleihez, vagy ahova akar.
2011. jan. 10. 18:50
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy szemét,hiszen minden a tied.Csak itt az a baj,amikor egy ilyen összeköltözés van valakinek a tulajdonàba,elfelejtõdik,hogy az ajto bàrmikor kinyilhat.
2011. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
Nem lehet megoldani a problémát?3év nem kevés idő,mit tett,hogy vége?
2011. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Tuképpen igazad van, de olyan gorombának tűnsz ebből a pár sorból ítélve, üzenem a (volt) barátnődnek, hogy örüljön hogy így alakult. Egy valaki hasonló helyzetet így mesélt el nekem: "segítettem a barátnőmnek másik lakást találni". Na, ez csak egy stílus beli különbség, bizonyára van rá okod, hogy elküld, tehát mind a ketten jól jártok. Igazából meg is ünnepelhetnétek.
2011. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%
A hatalom édes íze. Megrágtad és kiköpted? :) De persze megteheted, semmi kötelezettséged nincs vele szemben.
2011. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Persze, hogy szemét vagy. Végülis a lakás a tiéd, mégis miért gondolod, hogy ott is maradhatsz?

De most komolyan, ha mindent te fizettél,és ő ott akar maradni, akkor egy hülye vadmarha. Ne hagyd neki, menjen ahova akar. Nem tudom mi történt, lehet hogy a te hibád volt (bár kettőn áll a vásár), de ez akkor is a tiéd.

2011. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

Rakd ki ha így van. Ha ő nem tett semmit, ami kompenzálná a nálad lakást. (Nem feltétlen pénzbeli dolgok, hanem pl sokat segített valamiben tettekkel, ilyesmikre gondolok.)


Viszont tényleg adj akár 1-2 hónap időt, míg talál albérletet, vagy egyebet! Az tényleg szemétség lenne, holnaptól be sem engedni..

2011. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%

Ne bántsátok már,nem tudhatjuk miért lett vége,lehet,hogy a csaj volt szemét,és tett róla,hogy lapátra kerüljön.

A lakás a tiéd,mennie kell és kész.

2011. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!