Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tud velem aludni a párom....

Nem tud velem aludni a párom. Hogyan kell ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja vagyok együtt a párommal, aki egy nagyon nyugodt ember. Ilyent én még sosem láttam. Jól megvagyunk, de ő valahogy akkor nem tud aludni, ha én is ott vagyok vele. Ő sem tudja megmondani, hogy miért, de ha van mellette valaki, akkor nagyon rosszul alszik vagy nem alszik.


Mit tegyek? Hogyan lehet ezt megoldani? Nagyon friss a kapcsolat és talán majd összerázódik ez? Vagy hogyan?


Én lány vagyok és 24, a párom meg 40.


2011. jan. 10. 18:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sőt, ha éjjel mégis felébrednék, akkor kicuccolok a nappaliba. Reggel meg visszamászok. Alvás közben úgysem érzékeli, hogy ott vagyok-e.
2011. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok mint a barátod, mi 4 éve vagyunk együtt, de vagy 15x aludtunk együtt ennyi idő alatt. :) Egyszerűen nagyon szarul alszom, ha valaki van mellettem, szóval nem erőltetjük a dolgot.
2011. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem az az igazi naagy párkapcsolat,ha együtt alszol azzal akit szeretsz:)mi állandóan összebújva nézzük a tv-t és mielőtt lefekszünk aludni egymáshoz bújunk,de az éjszakát egymástól kissé távol töltjük így is reggel éjszakai puszi reggel megint egy csók:)ez szerintem bőven elég:D
2011. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem ez szomoru :(
2011. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem meg pont az a bajom hogy nélkülem nem tud aludni
2019. okt. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!