Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tud velem aludni a párom....

Nem tud velem aludni a párom. Hogyan kell ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja vagyok együtt a párommal, aki egy nagyon nyugodt ember. Ilyent én még sosem láttam. Jól megvagyunk, de ő valahogy akkor nem tud aludni, ha én is ott vagyok vele. Ő sem tudja megmondani, hogy miért, de ha van mellette valaki, akkor nagyon rosszul alszik vagy nem alszik.


Mit tegyek? Hogyan lehet ezt megoldani? Nagyon friss a kapcsolat és talán majd összerázódik ez? Vagy hogyan?


Én lány vagyok és 24, a párom meg 40.


2011. jan. 10. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

vàrd meg míg elalszik és bújj mellé késöbb..

vagy üssétek ki magatokat és ha nagyon fàradt úgysem vàlogat :)

csak hozzàszokik majd

2011. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mi már 2 éve élünk együtt és nálunk is az alvás a legnagyobb gond. bár mi tudunk együtt aludni, csak az a gond hogy ő csakis teljes sötétségben tud aludni, én meg csakis úgy ha van valami fény kívülről. tehát kompromisszummal oldjuk meg de van hogy napokig vagy ő alszik nagyon rosszul vagy én :S tehát mi valószínűleg az új lakásban majd külön alszunk.
2011. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én viszont nem szeretnék külön aludni, nagyon megszerettem és mindig mellette szeretnék lenni...


...nem bírom a "hideget" hogy külön szoba. Megőrülnék ettől...mint 2 idegen.

2011. jan. 10. 18:53
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha egyikõtõk sem tudja kipihenni magàt,akkor tényleg masik szobàra van szükség.
2011. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nálunk az volt a gond hogy én a legkisebb dologra is felébredek míg ő 10 perc alatt bealszik(ami nekem 1 óra általában)most kezd csak jól alakulni a dolog mert előtte mindig felébredtem tőle és inkább a vendégszobában aludtam,megjegyzem már másfél éve vagyunk együtt szóval sokáig tart míg megszokod a másik jelenlétét+ nemrég egy kb 2x2 méteres ágyban alszunk és azóta lett igazán jó az alvás, sokat segít ha két külön matracotok van rá így nem érzi az egyik a másik mocorgását,max a horkolását:D
2011. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Igazad van,nagyon rossz amikor egy pàr külön szobàban alszik.El sem tudnàm képzelni.
2011. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

kb fél évig párom is ezzel szenvedett,pedig külön takarója van amit maga alá gyűrhet,ágy is elég nagy,de még a szuszugásra is felkelt,mert nem a régi ágya...


de fél év alatt ugy megszokta hogy most már az anyjáéknál (a régi ágyában) nem tud aludni,kivéve ha vele alszok,mert nem érzi a meleget,meg nem vagyok hozzábújva:d

csak megszokás kérdése

2011. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

én írtam hogy mi valószínű külön fogunk majd aludni. oké igen tényleg rosszul hangzik ez, de gondolj bele az jobb ha sosem pihenitek ki magatokat, nyűgösek ingerültek lesztek ,még vitához is vezehtet(nálunk volt már rá példa) a jó alvás nagyon fontos dolog.

ti még csak 2 hónapja vagytok együtt és nem is éltek együtt szóval lehet hogy változik a dolog, de egy 40 éves férfi nem hiszem hogy könnyen változik.

2011. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hmm...ebben igazad van utolsó. Nem tudom...

mondjuk mi is 2x2m es ágyban aludtunk...szal van hely bőven. Csak meg vagyok attól őrülve, ha valaki ott van mellettem és nem bújhatok hozzá és nem aludhatok úgy el. Értitek...ez olyan mintha csak a torta papírját nyalogathatnád.....

2011. jan. 10. 19:12
 10/15 anonim ***** válasza:

A férjem mélyen alszik, gyorsan és horkol. Én lassan alszom el, és könnyen felébredek. Plusz tévére alszom el nulla fok körül érzem jól magam éjjel.

Néha külön alszunk. Nem azért, mer nem szeretjük egymást, hanem nem tudjuk kipihenni magunkat, az eltérő alvási szokások miatt.

Ha korábban alszom el,nem ébredek fel a horkolásra. Egyik megoldás, hogy később fekszik le, másik, hogy külön alszunk.

Nem hinném, hogy ez változtat a kapcsoltunkon, csak kipihenjük magunkat.

Legrosszabb esetben, ha megtehetem, nappal is alszok kicsit, így éjjel kevesebb az igényem.


Más elaludni és más aludni. Elaludni mással (férjemmel) szeretek, aludni meg egyedül. Tudok vándorolni az ágyon, magamra nyithatom az ablakot... :)

2011. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!