Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek szakítás után?...

Mit tesztek szakítás után? Hogy dolgozzátok fel egy kapcsolat végét?

Figyelt kérdés

Hogyan vészeljem át?4 év után vége...Arra gondolom, hogy sírtok napokig vagy beiratkoztok egy tanfolyamra,filmeket néztek, csokit esztek vagy egyszerűen megkönnyebbültök?Mi lendít át benneteket rajta?Melyik a legrázósabb időszak, egyből utána vagy hetekkel később?

21l


2011. jan. 9. 19:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még annyit javasolnék, hogy írj hozzá egy elksözönő levelet, amit persze nem mutatsz meg neki. Bár magadnak írod, mert nem kapja meg, de segít elrendezni a kusza gondolataidat.
2011. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyébként ez nagyon egyéni, hogy ki, hogyan vészeli át a veszteséget. Sokféle tanácsot írhatunk, van, amelyik beválik majd neked, és van, amelyik javaslat nem lesz hozzád illő. Ki kell tapasztalnod, mi enyhíti a fájdalmadat. Ha ez az első komolyabb veszteség, ami ért, akkor még ilyen szempontból nem ismerheted magad.


Én egy hónapja szakítottam a barátommal:-(.

Az első pár napban teljesen ki voltam készülve.

Én rajzoltam - mandalákat, és mindenféle kusza ábrákat, amik egy kicsit levezették a zaklatottságomat. Sokat írtam, és beszéltem róla a barátaimnak. Nekem ez segít egy kicsit.


De van, akinek az a jobb, ha mondjuk eljár többet társaságba, vagy próbál nem gondolni rá. Ez emberfüggő.


Én azt javaslom, hogy akkor (és ez mindegy, mikor van), ha éppen nagyon elszomorodsz miatta, ne fojtsd magadba a fájdalmadat. Sírd ki magadból bátran, könnyebb lesz utána.


Az is fontos (bár erre az elején még úgysem leszel képes, csak hónapok múlva), hogy tudd, akard elhinni, hogy jön még az életedbe más is, akit legalább ennyire tudsz szeretni.


Aztán, ha a kezdeti, leghevesebb fájdalom elmúlt, akkor próbálj nyitni más lehetőségekre. Ez lehet új hobbi, valami, amit megtanulsz (egy idegen nyelv, főzés, akármi), vagy ismerkedj, beszélgess más emberekkel. Nem kell kimondottan azzal az elhatározással, hogy nekem márpedig egy hónap múlva új kapcsolatom lesz. Inkább azért, hogy lásd, vannak más kedves, értelmes emberek is a közeledben (ha pillanatnyilag nem érdekelnek, akkor is).


Sok erőt hozzá!


23 L

2011. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Itt a recept:

-2 üveg skót whiskey

-5 kispohár vodka

-3 pohár sör

-5-6 pohár konyak

másnap reggelre olyan másnapos leszel,hogy nem a négy évre, a gyerekkorodra nem fogsz emlékezni...

2011. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Meg kell gyászolnod, mint minden csalódást az életedben. Annyi időt adj magadnak erre, amennyit csak akarsz, ne hallgass senkire, csak saját magadra, hiszen csakis te érezheted azt, hogy mikor vagy tényleg túl rajta. Azt mondják, hogy a gyásznak 5 fázisa van:


1.Tagadás

2.Düh

3.Alkudozás

4.Szomorúság

5.Elfogadás


Nos, idő kell, amíg mindezen folyamatok lejátszódnak benned, ne akard siettetni, csak ennyit tudok mondani. :)

2011. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!