Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek szakítás után?...

Mit tesztek szakítás után? Hogy dolgozzátok fel egy kapcsolat végét?

Figyelt kérdés

Hogyan vészeljem át?4 év után vége...Arra gondolom, hogy sírtok napokig vagy beiratkoztok egy tanfolyamra,filmeket néztek, csokit esztek vagy egyszerűen megkönnyebbültök?Mi lendít át benneteket rajta?Melyik a legrázósabb időszak, egyből utána vagy hetekkel később?

21l


2011. jan. 9. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Sírás utána pedig tombolás. Én legalábbis így szoktam. Először szomorkodok, sírok, utána elmegyek szórakozni, úgy istenigazából.
2011. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Madmax12 ***** válasza:
88%
Leülök,és elgondolkodok,hogy mi miatt ment tönkre a kapcsolatom,hibázta-e benne.Ha hibáztam,tanulok belőlle,ha nem nem,akkor irány a buli.
2011. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Szedjél össze minden olyan cuccot, ami rá emlékeztet, és dugd el jó mélyen, hogy ne is találd meg sokáig. Ne dobd ki, mert később jókat fogsz rajta nevetni, ha már lenyugodtál. Menj társaságba, és ne sajnáltasd magad. Öltözz fel szépen, és járj el a haverokkal bulizni, lehetőleg olyan helyre, ahol nem futhatsz össze vele. Ne omolj magadba, és ne sírj, főleg ne úgy, hogy ő is megtudja, mennyire össze vagy törve. Ha netán találkoztok, ne legyél szomorú, mosolyogj, és nézz ki jól. Ne lássa, hogy szomorkodsz.
2011. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
attól függ,mennyire szerettem
2011. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha TÉNYLEG szeretted (tök mindegy, hogy 1 hónapig, vagy 100 évig jártatok) akkor eléggé gáz. A lényeg, hogy akik azt mondják, ne törődj vele, felejtsd el, lesz még rosszabb, kapsz még pofonokat az élettől azokat jó nagy ívben FELEJTSD el! Beszélj sokat róla ha az jól esik! (akár nekem) Sírj, ha az jól esik! Vegyél új ruhákat, próbálj új sminkeket, iratkozz be bármilyen tanfolyamra, kezdj bele új sportba, iskolába, munkahelyre, és ne keseredj el! Én még 2 év után is úgy érezem mintha 3 nap telt volna el! Azt hiszed itt a világ vége! Neked most igen, de ne add fel! Az idő segit! NEM gyógyit be sebeket, csak segít egy picit! Én átérek mindent, és millió sikert kivánok!
2011. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Elöször kiborulok, bezárkózok, majd elkezdek élni, be is rúgnék, de sokat vezetek így azt nem lehet.

Legföképpen elgondolkozok, mi volt a baj és tanulok belöle, hogy tökéletesítsem magam.

2011. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Mikor velem is megtörtént az, ami most veled, akkor az összes cuccát, ami rá emlékeztetett kidobtam a kukába, a fényképeit mind kitöröltem egytől-egyig, telefonszámát is, és mikor ez megvolt, azután elmentem egy fodrászhoz.Hála az égnek, hamar töröltem az emlékezetemből, de ehhez egy igen drasztikus hozzáállás/akaraterő szükséges.Nekem az utálat rátett egy lapáttal, így könnyű volt
2011. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Inkább kerüld azokat gondolatokat, amivel meg akarod érteni, hogy mi volt a gond. Az csak a lehangoltsághoz vezet. Majd máskor. Most vegyél elő egy fényképet, vagy bármi ami ráemlékeztet. Gyújtsd meg! És gondolj erre:

- Ezzel vége az életem egy kis epizódja. Ezzel a képpel v. tárggyal az ő emléke is elégett, megsemmisült. - Amikor ezt mondod, nagyon komolyan át is kell érezned.

- És akkor most folytatom az életem. Milyen lesz? Csak tőlem függ! :-)

2011. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Iszonyuan rossz volt sok-sok évig.Persze ebben az is közrejátszott ,hogy egy tizenéves gyerkőcöt is ott hagytam.Ugyan találtam vigaszra, de az a problémámat nem oldotta meg.Ha gyerek van és megoldható továbbra is az együtt élés és erre van affinitása a másiknak is, soha nem válnék el !
2011. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy hét, és pár hónap után egyformán rossz, csak másképpen. Én az első hétben szinte sokkban voltam, rengteget sírtam. Néhány hónap múlva pedig idővel akarva-akaratlanul is előjött a hiánya. A kettő közti időben a legnehezebb volt azt mgeszokni, hogy már nem beszélünk rendszeresen.


Én nem tudom, meddig maradtam volna abban a szomorú, lehangolt állapotomban... nem magamtól jöttem belőle ki. Az segített, hogy rá fél évvel megismertem valakit, akit ugyanannyira meg tudtam szeretni, csak másként. Összejöttünk, és akkortól már nem hiányzott az előző barátom. Néha persze eszembe jut, de semlegesen, emlékként. Már se fájdalom, se vágyódás nincs abban, ha néha ő jut az eszembe.


Sokszor szerintem akkor sikerül csak túllépni igazán, ha jön helyette valaki más.

2011. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!