Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen arányban osztozol a...

Milyen arányban osztozol a házimunkán a pároddal? Miért pont ilyenek az arányok? Ezzel meg vagy elégedve? Hány éves vagy te és a párod?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 12:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

Egyenlő arányban. (Ez max. akkor módosulna, ha valamelyikünk többet dolgozna, fontos határideje lenne, neadjisten megbetegedne)


Mert így tartjuk helyesnek és igazságosnak.


Természetesen elégedett vagyok.

Nem tudnék olyan férfiba szerelmes lenni, aki a cselédjének tartana.


Huszonéves pár vagyunk, ő a fiatalabb.

2011. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%
De szeretem, hogy interneten mindenkinek ilyen házias férje van. De ilyennel én még sohasem találkoztam a való életben. Hogy is van ez?
2011. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem jó helyen keresgélsz!:)

De nekem tényleg mákom van a férjemmel! Nagyon sokat segít! Nem áll meg az élet előtte, ha el kell mosogatnia, vagy ki kell teregetni, de a porszívózástól sem ijed meg. Rengeteget dolgozunk mindketten, elég nagy a ház, kell is neki segíteni,mert egyedül nem bírnám.

Egyedül a főzés az, amit bár tud, de inkább én csinálom!

Ahogy nekem sem esik le a gyűrű az ujjamról, ha mondjuk le kell mosni a kocsit, vagy fel kell ásni a kertet, sőt még téglát is cipelek, ha kell!

2011. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszünk felesben végezni a házimunkát.Mindkettőnk dolgozik,van,hogy itthon is.Hétvégén van több időnk a takarítással foglalkozni.Mindenki azt végzi,amit szeret.Tényleg szerencsém van vele,mivel olyan környezetben nőtt fel (több lány testvér és egy határozott anyuka mellett),ahol a háziasság alapkövetelmény volt.Főzni is megtanították,de ezt együtt szoktunk,ez kapcsol ki bennünket.Házkörüli munka nincs,mivel társasházban élünk.Néha télen hólapátolás és havonta egyszer a lépcsőház takarítása.
2011. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

főzni én főzök, de a férjem mindig segít...

takarítani is közösen szoktunk, fűnyírózni is...stbstb...szóval mindent együtt végzünk... egyrészt mert így igazságos, másrészt sokkal gyorsabban végzünk, illetve lényegesen "izgalmasabb" is... :) 26/nő

2011. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
13:58-as vagyok... ja és természetesen teljesen elégedett vagyok... :) a férjem 28 éves.
2011. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Erre nagyon könnyen tudok válaszolni, 100%-ban én csinálom. Otthon vagyok a 2 éves lányommal és úgy látom ebből úgy gondolja,hogy a nap minden percében ráérek a házimunkával foglalkozni, hisz úgyse csinálok "semmit".

Van egy kutyája, arra sem hajlandó, hogy elvigye sétálni munka után.

26/N

2011. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Kedves ma 13:18 31%-os!


Márpedig elhiheted, hogy ilyenek a mi párjaink!

Ugyan miért hazudnánk? Miért vagy ilyen rosszindulatú? Attól, hogy neked nem sikerült értelmes férjet találnod, vagy csak tuskókkal hozott össze a sors, nem azt jelenti, hogy nem is élnek normális férfiak!

2011. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
12. 46 vagyok - az a nagy büdös helyzet, hogy EGYIKÜNK SEM házias, mindketten utáljuk a házimunkát. :D Csak nálunk ebből nem az következik, hogy a nő vegyen erőt magán, és egyedül csinálja meg, mert neki ez kötelessége - hanem együtt túlesünk rajta. Nem vagyunk kényszeres rendmániások, pl. nagyon jól alszunk, ha nincs elpakolva a konyha (vártam, hogy megváltozok-e e téren, mint mindenki más, de nem...)- az együtt töltött idő sokkal fontosabb. Szerintem nem jó, ha valaki a lakása rabja, a lakás van értünk, és nem mi a lakásért... Egyedül a fürdőszoba és a wc tisztaságára háklis vagyok, de azt is mindenki maga után takarítja.
2011. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdijas vagyok, de a feleségem még nem. Mivel dolgozik mait csak lehet mindent megcsinálok jól, rosszul.Ebből sokszor vita van, de kérés nélkül megcsinálom.Van ugy,hogy a feleségem utánam is elmosogat, mert n em látja tisztának a tányérokat.Ilyenkor dühöng és akkor szidom magam, hogy minek csinálom, mikor nem férfi munka.Mégis ugy gondolom a párom igy becsülhetem meg, hamár több pénzt nem hozhatok a konyhára.
2011. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!