Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen arányban osztozol a...

Milyen arányban osztozol a házimunkán a pároddal? Miért pont ilyenek az arányok? Ezzel meg vagy elégedve? Hány éves vagy te és a párod?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 12:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

30 éves nő vagyok, a férjem 34 éves.

Mivel itthon vagyok a kicsinkkel, ezért a nagyobb részt én végzem, a férjem mosogat.

Szombatonként szoktunk nagytakarítást végezni, hétköznapokon főzök, mosok, porszívózok, rendet rakok, felmosok ilyesmi.


Tökéletesen meg vagyok elégedve, nem várok többet tőle, igaz magától nem jut eszébe semmi, de ha megkérem, mindenben segít.

2011. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igaz nem élünk együtt még, de heti 5 napot együtt vagyunk és büszkén mondhatom, ha itthon takarítok a párom amit csak tud segít, kiveszi a kezem alól a munkát:) Remélem megtartja a jó szokását még jó pár évig.
2011. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
12:14-es vagyok, 20 évesek vagyunk.
2011. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Tinker Bell ***** válasza:
80%

Nálunk a párom porszívózik, mert azt én utálom és ha mosogatok akkor ő törölget. A többi házimunkát én végzem, de nem panaszkodhatom, mert ezeket is magától kezdte csinálni, nem kellett noszogatni és nem dolgozom halálra magam így sem.


Párom 24, én 21

2011. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
39 vagyok, most várom az 5. babámat. A férjem egész nap dolgozik, így mire hazaér, szinte mindent megcsinálok a nagyobb gyerekekkel. De ha rohangálós napom van, vagy kimerültem, szó nélkül elmosogat, megeteti a kutyákat, elpakol. Amíg dolgoztam, több minden maradt rá, gyakran vasalt, sőt ha hosszúztam, főzött is. A nagytakarítást mindig együtt csináljuk, ahogy a kinti munkákat is.
2011. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig 12:25. A párom 32 éves, és nagyon elégedett vagyok:)
2011. jan. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%

Én a lustaságomból adódoan nem vagyok vele megelégedve.De azért itthon mindent én csinálok,hisz itthon vagyok.Csak arra szoktam megkérni,ha fel kell mosni vagy porszívózni,akkor foglalja le a lányunkat,mert ezeket nem szereti.egy két alkalommal meg tudom kérni rá,hogy fogja meg a seprűt,de hosszú távon nem is menne! :D De mi ilyenek vagyunk.Mosogatni 4,5 év alatt egyszer tette apóssal,mikor én kórházban voltam szülni.De újra kellett mosogatnom. :d

Néha főz,ha van kedve.A mosatlan ilyenkor mint az empire state building magassága.:D

Ez van!Vagy lesz jobb vagy lesz rosszabb! :D

2011. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%

Nálunk un.hagyományos munkamegosztás van, azaz ő keresi a pénzt, ő van többet távol az otthonunktól, vmikor 1 egész hétig a munkája miatt, így aztán gyakorlatilag én vezetem a háztartást.Mikor hazajön, természetesen tiszta otthon, meleg kaja várja, a mosogatás, mosás, takarítás ugyanúgy az én "hatásköröm", de ezzel nincsen semmi baj.Mikor itthon van huzamosabb ideig, akkor is én csinálom a ház körüli teendőket, de nem is bánom, mert marha keveset mozgok úgy általában, és hát a panelban igencsal el lehet hízni, ha egész nap csak ül az ember.

:))

Párom 26, én 30 éves vagyok.

2011. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
mosás berakom, ő tereget, felporszívóz, tanulgat főzni. ő 21, én 20. a kerti munkákban mindig segít, én ott szinte semmit sem csinálok. benn is inkább porszívóz, sokkal inkább felcipeli az emeletre, és én porszívózok. maradéktalanul elégedett vagyok ezzel, utálok kerti munkákat végezni, elég nekem a betér:D
2011. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Klasszikus modell,én a házi ő a házkörüli munkákat végzi.Mi állatokat tartunk,ez teljesen az ő reszortja,én főzök,mosok,takarítok,vasalok,mindent ami idebent végzendő.Ha itthon van,akkor abban segít még,hogy a gyerekekkel játszik,vagy kiviszi őket sétálni,így könnyebb nekem.Teljesen elégedett vagyok ezzel a felállással,41 férfi,35 nő.
2011. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!