Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod az...

Milyen a kapcsolatod az édesapáddal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 14:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

26L

Mi jóban vagyunk. Nem vagyunk az a puszilkodós, meg ölelkezős fajta, de ettől függetlenül tudom, hogy bármit megtenne értem és én is érte. Mit nem adnék, hogy maradjon meg nekem örökre.

2011. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Ha egy 0-10-ig terjedő listán kellene értékelnem, akkor olyan 8,5-9-es. Csak és kizárólag azért nem 10-es, mert elég karcos modora van és pillanatok alatt össze tudunk veszni. De viszont pillanatok alatt ki is tudunk jönni belőle és sosincs örök harag. Ezen felül egymás szomszédai és még üzlettársak is vagyunk. Ő sajnos özvegy ember már, mert anyukám meghalt tizenéve. Nem mindenben azonos az értékrendem apámmal, de sokmindenben fel tudok rá nézni.

38F

2011. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

2,5 éves voltam, amikor apukám és anyukám meghalt egy balesetben és sajnos nem emlészem a szüleimre. Azt mondják mielőtt meghaltak nagyon sokat játszottunk és én mindig apu nyakán lógtam. Azt is monják, hogy sírós baba voltam, de ha apu a közelbe volt megnyugodtam.

Apu öccse egyedül nevelt fel 3 gyereket(engem és az unokatesóimat, akiknek az anyja lelépett). Vele nagyon jó a kapcsolatom és nagyon szeretem. Mindent megtesz értem, mindent megad, bármikor kérhetek tőle segítséget. Igaz néha veszekszünk, de nem tudunk egymásra sokáig haragudni.

18/F

2011. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Fantasztikus, imádjuk egymást.
2011. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Bocs, kihagytam, 26/N
2011. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Világ életemben lesz.rt, került (pedig egy háztartásban élünk)és célzott rá, hogy akkor volt boldog, amíg még nem születtem meg. Na jó, amikor bántalmazott (testileg, lelkileg) akkor már "foglalkozott" velem. Féreg.
2011. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 tetris ***** válasza:

Szinte szó szerint ugyanaz volt velem is, mint az előzővel. Egy lakásban laktunk, de hozzám se szólt. Csak akkor foglalkozott velem, ha el kellett verni. Már nem él.

Nem haragszom rá, de nem tudok igazán szeretettel se gondolni rá. Közömbös.

50N

2011. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
bírom, jó arc. Nem az a tipikus apa figura inkább szórakozott. de megvannak a saját dolgai mint nekem és tudunk beszélgetni. És sok minden elmagyaráz beleértve a matematikai egyenleteket :D
2011. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Én vagyok, aki kérdezte, h. ki a nó, ill. ffi.

Azt figyeltem meg, hogy valaki vagy szinte imádja az apját, vagy nagyon utálja, meg azt is, h. a nők sokkal szélsőségesebb skálán mozognak, a férfiak általában legalább elvannak vele, de gyakran nagyon szeretik.(Én is).

Továbbá, fiatal korunkban felnéztünk apánkra, még az ősi '90-es években, ma egyre több 15-25 éves ember magasról tesz a szüleire. Gyerekeitől, amire most megesküszik, h. nem lesznek, de lesz, vissza is kapja majd kamatostul. Nincs munka, nincs pénz, nincs bizonyítási lehetőség, nincs nyugdíj, van kannás bor.

A fiataloknak mondom, h. csak egy picivel próbáljátok jobban megérteni apátokat, egy férfi ha kínozzák se mondja ki, h. szeretlek, pedig sok esetben igy van és a tettekből ki lehet következtetni. Az, h. ki lesz alkoholista, és ki nem 60%-ban a gyerekei viselkedésén múlik.Cső

2011. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Az én édesapám elvált mert ivott amikor 3 éves voltam 6 évesen találkoztam vele azóta havonta 1 x kb . apaként szeretem pedig cserben hagyott 1000x
2011. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!