Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod az...

Milyen a kapcsolatod az édesapáddal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 14:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Rossz. Kiskoromban édesanyám foglalkozott velem igazán. Ő tudott rólam mindent, ő vitt engem mindenhová, egész nap szinte vele voltam. Ebben az időben azért átlagosabb volt a kapcsolatunk édesapámmal, játszott velem néha, de nem igyekezett túl sok időt velem lenni. Aztán ketten maradtunk, mivel anyum meghalt. Még akkor elég fiatal voltam, szóval nem agyaltam úgy a kapcsolatunkon, inkább önállósodtam. Aztán lassan rájöttem, hogy mennyire nem ismer, mennyire nem beszélgetünk ( napi szinten még 5 percet sem ). Bevallom én különösebben sosem próbáltam (bár nem is hiszem, hogy csak az én feladatom lenne)közeledni hozzá. Én tudom, hogy szeret a maga módján, hisz a lánya vagyok, de egyáltalán semmit nem tud és talán nem is akar tudni rólam. Én ezt rég elfogadtam és bevallom ( bár fáj) de a pénzén kívül semmit nem kapok tőle, nem is kell.. Bocsánat, ha hosszúra nyúlt.
2011. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Én 40 é. ffi vagyok.

Apám szerencsére még él.

Fohászkodom az(üres?)éghez, h. ez minél tovább így legyen.

Kíváncsi lennék, ŐSZINTÉN, h. az eddigi valaszolók közül ki ffi. és ki nő. Lécci.!!

Csak egy betűt írjatok, meg talán egy életkort. Megírom miért, ha megkapom. Sziaszok.

2011. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon rossz vele. Nem veszi magát észre amikor megbánt, csak arra vagyok jó neki, hogy a sz*r filmeket töltsek le neki. Undorítóan beszél az egész családdal, nem csak velem. de ő ezt tagadja...

10 éve nem melózik csak itthon döglik, néha volt neki 1-2 hónapos melója de vagy kirúgták vagy felmondott mert neki nem jó ez, nem jó az...egy éve már semmi keresete nincs (se támogatás, semmi). K*rva idegesítő ember, ha itthon van akkor mindig megy a veszekedés (elhord minden gec*nek, f*sszoponak, mindennek)...nagyon igénytelen, van mikor hetekig nem fürdik, és a stilusa is undorító...de csak a családjával... a barátai bírják de ők nem tudják az igazságot...sőt még minket (anya, tesóm, én) állít be rossznak előttük...


soha semmi közös programom nem volt vele (foci horgászás akármi..), ha volt is mindig ordítás lett a vége... elég rossz érzés hallani, mikor mások beszélnek arról, hogy milyen jó a kapcsolatuk az apjukkal :(

2011. jan. 6. 15:18
 14/30 anonim ***** válasza:
15:11-es vagyok. 17/L . Irigyellek utánam író. Nekem 40 éves koromra már szerintem apám se fog élni, ha igen se fog sok mindenen változtatni.
2011. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Sokat veszekedünk, de amúgy jóban vagyunk :)

16/L

2011. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Cory Rose ***** válasza:
19L
2011. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
kiskoromban elhagyott engem és az anyámat. Azóta ugy tekintek rá, mint a ködre.
2011. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
én vagy 10 éve nem láttam. a lányom születésérül is csak azért tud, mert véletlenül neki is elküldtem az első képét. (akkor még benne volt a telefonomban, azóta az újban nincs. és számot is cseréltem)
2011. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

4 éves voltam mikor elváltak a szüleim,apám nem fizetett gyerektartás,nagyon ritkán látogatott,utoljára kb.3 éve láttam mikor aláírta a papírt,hogy nevelőapám nevét viselhessem.

nevelőapámmal sem jó a kapcsolatom.

2 apa közül egyik sem igazi apa.mindenem megvan,de soha nem kaptam apai szeretet.

17L

2011. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
mi is amint tudunk lelépünk tőle..
2011. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!