Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod az...

Milyen a kapcsolatod az édesapáddal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 14:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
64%
Rosszabb mint a legnagyobb ellenségemmel. Amint tudok lelépek.
2011. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
64%
Chh... Nem is ismerem...
2011. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Imádom!!!!!!!!!
2011. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
2011. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Egy házban lakunk, de kb. semmit nem tudok róla. Nem utáljuk egymást, csak nincs bennünk közös, nem tudunk miről beszélgetni. Pedig állítólag rá hasonlítok inkább, mint anyára.
2011. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
A szüleim elváltak, anyummal élek, de a kapcsolatom apummal nagyon jó :) Egy héten 4x-5x is felhív és hetente 1x eljön hozzánk. Jobban tudok vele beszélgetni, mint az anyukámmal.
2011. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Cory Rose ***** válasza:
Jó, bár volt amikor sokat veszekedtünk, mert neki semmi nem elég jó.. aztán mióta én is ilyen maximalista lettem, és nekem sem jó semmi, csak a legjobb, azóta jól megértjük egymást. Ő támogat mindenben, én meg szeretném hogy büszke legyen rám, azt hiszem ő a fő motiváció az életemben, mindenképp meg akarok neki felelni. Hát, nem tudom ez jó-e vagy rossz, a lényeg hogy mióta teljesítek, jól megvagyunk.
2011. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

12-13 éves koromig olyan tűrhető volt

13-17ig semmilyen, én "utáltam" (persze nem komolyan, de akkor úgy éreztem...)

18. szülinapom előtt egy hónappal találkoztunk ismét, azóta elvagyunk, sokszor beszélünk, találkozunk

jövőhéten lesz a 19. szülinapom, szóval 1 éve vagyunk ismét jóban...majdnem 19/l

miért kérdezed? neked milyen a kapcsolatod vele?

2011. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Ő már nem él...

Érdekes volt amúgy: mindent megadott nekem amit szerettem volna, rögtön megcsinálta azt amire megkértem. De ugyanakkor sokat veszekedtünk, és alkoholista is volt. De amúgy szerettem őt, és ő is engem. Hiányzik sokszor...

2011. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

gyűlölöm utálom,most a sitten rohad.okkal

21/N

2011. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!